Absolwent – Youtuber SZYMON SZUMNIAK

Jednym  z naszych absolwentów jest znany youtuber: Szymon Szumniak (Szumciak)

Po zakończonej edukacji w naszym gimnazjum, Szymon rozpoczął naukę w Technikum nr 5 w Jaworznie na profilu Technik Cyfrowych Procesorów Graficznych.

Absolwent – KACPER GNIADEK

„Nazywam się Kacper i już za dzieciaka rozpoczęła się moja przygoda z aparatem i kamerą. Początkowo nagrywałem wszystkie rodzinne wyjazdy oraz spotkania. Tworzyłem również filmy z udziałem zwierząt domowych, które posiadaliśmy. W liceum z uwagi na nowe towarzystwo pojawiła się możliwość dotarcia ze swoimi filmami do szerszego grona, co wykorzystałem regularnie tworząc relacje z wycieczek szkolnych oraz apeli. Moje prace zostały wtedy również docenione konkursach, w tym ogólnopolskich. Jednym z nich był konkurs organizowany przez firmę Canon Polska pt. “To MY tworzymy Świat”

Absolwentka – KAROLINA ŚLAZYK

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie.  Ukończyła studia z tytułem ratownika medycznego.  Obecnie pracuje w domu seniora ,,Jesień na letniej” .

Absolwentka – MARTYNA ROCZKALSKA

Absolwentka SP20 oraz 3 LO w Jaworznie. Aktualnie kończy studia drugiego stopnia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Pracuje w swoim zawodzie z dziećmi i dorosłymi w gabinecie rehabilitacji. W najbliższej przyszłości zamierza rozpocząć dalszy etap swojej edukacji w kierunku terapii integracji sensorycznej oraz rozpocząć pedagogiczne studia podyplomowe. Jak twierdzi, pomoże jej […]

Nasi absolwenci w Debacie Oksfordzkiej

11 lutego w Teatrze Sztuk w Jaworznie odbyła się debata oksfordzka z udziałem Prezydenta Miasta Jaworzna na temat zalet i wad przystąpienia miasta do planowanej metropolii. Dyskutowała młodzież z jaworznickich liceów, a wśród nich absolwenci naszej szkoły – Kacper Gniadek i Maciej Krupa. Na trybunach zasiedli uczniowie jaworznickich gimnazjów oraz koledzy i koleżanki dyskutantów z I i III LO, wśród których również pojawiły się znajome twarze – absolwenci naszej szkoły!

W rozwinięciu artykułu filmik!

Wieczór kolęd w Teatrze Sztuk

Świąteczny czas umilali jaworznianom nasi absolwenci:  Ela Cekiera (wokal), Tomasz Wójtowicz (saksofon, pianino) oraz Paweł Sowa (wokal, instrumenty klawiszowe, perkusja).

W rozwinięciu kilka bożonarodzeniowych chwil zatrzymanych w kadrze.