Szanowni Państwo!

Na prośbę pani Katarzyny Michalak przekazuję poniższą informację:

Rozpoczęliśmy jeden z najważniejszych momentów dla SZLACHETNEJ PACZKI – poszukiwania Liderów i Wolontariuszy, bez których mądra pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni będą docierać do rodzin w potrzebie, samotnych seniorów czy dotkniętym przez los w prawie 700 lokalizacjach w całej Polsce, po to, by pomóc im wyrwać się z pułapki biedy, trudności i bezsilności i odzyskać godność.

Jako SuperW można spełniać się na wielu płaszczyznach. Zaangażowanie się w pomoc w SZLACHETNEJ PACZCE to szansa na rozwój, zebrania nowych doświadczeń, wpływ na lokalną społeczność.

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie WIOSNA jest organizacją powstałą w 2001 roku. Działa ona na terenie całej Polski, realizując takie programy jak SZLACHETNA PACZKA, czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Szlachetna Paczka od blisko 20 lat pomaga najbardziej potrzebującym, przywracając godność, marzenia i dając nadzieję na zmianę tym, którzy już dawno ją stracili. Szlachetna Paczka to nie jednorazowy prezent – to skuteczny, całoroczny i jedyny na świecie system pomocy bezpośredniej, który łączy ogromną skalę działania z tym, że konkretny człowiek wciąż pomaga w nim konkretnemu człowiekowi.

W ubiegłej edycji Szlachetna Paczka dotarła z pomocą do 14 000 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Udało się to dzięki pomocy naszych wolontariuszy.

W razie potrzeby dodatkowych materiałów lub informacji – pozostaję do dyspozycji.

Więcej informacji znajdą Państwo również na naszej stronie www.superw.pl lub na https://www.facebook.com/slaskieszlachetnapaczka

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Michalak

Menadżer Operacyjny Szlachetnej Paczki

Stowarzyszenie WIOSNA

ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków /// Katarzyna.Michalak@wiosna.org.pl /// 783 430 099