Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Jaworznickim Maratonie Przedsiębiorczości 2023.
W ramach tego maratonu uczniowie zwiedzili Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie, gdzie zapoznali się jak wygląda praca kierowcy autobusowego, mechanika, dyspozytora czy logistyka.

Kolejnym zakładem były Zakłady Remontowe Energetyki w Jaworznie.

Wycieczka była kolejną przygodą w poszukiwaniu przyszłego zawodu. Uczniowie zapoznali się z działalnością przedsiębiorstwa, zawodami poszukiwanymi w branży oraz zwiedzili niezwykłą halę produkcyjną.

Szkolny Jaworznicki Maraton Przedsiębiorczości 2023 zamykamy wycieczką do Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Zwiedziliśmy pokój zatrzymań, salę przesłuchań oraz stanowisko dyżurnego Policji. Mieliśmy również okazję poznać techniki zbierania dowodów, pełne uzbrojenie policjanta służby prewencji oraz jego broń.