Rok szkolny 2023/2024
 
 
 
 
 
 
Serdecznie dzięThis image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.kujemy
p. Żanecie JANIK i p. Klaudii CZOPIK za materiały piśmiennicze
oraz p. Katarzynie DĘBOSZ-KUŚ za upieczenie
muffinek na Dzień Chłopca.
Wdzięczni uczniowie i wychowawca 1a.

 

ROK  SZKOLNY 2022

 

ROK  SZKOLNY 2021/2022

 

Serdeczne podziękowania dla p. Pauliny Ciupek za przygotowanie niespodzianki

dla chłopców z okazji ich święta.
wychowawca 1b

 

 

Rok szkolny 2020/2021

 

 


Rok szkolny 2019/2020

 

Podziękowanie dla p. AGNIESZKI CIRY i p. RENATY LICHOCKIEJ za zaangażowanie w życie klasy 7b, przygotowanie mikołajkowych upominków i wigilii klasowej. Uczniowie i wychowawca klasy 7b

 

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II Wychowawca klasy 2a dziękuje p. BARBARZE DOBROWOLSKIEJ , p. ROKSANIE KAŁA , p. IZABELI MARSZAŁEK , p. EWIE SIDEŁKO- PALECZNY za bezinteresowne upieczenie pysznych ciast na XVII Koncert Noworoczny. Dorota C. wraz z uczniami

Składamy serdeczne podziękowania za przepyszne wypieki przygotowane przez p. EWELINĘ CIOŁCZYK i p. ANNĘ RZEPIEL na bal karnawałowy dla klasy 3b. Wdzięczni uczniowie wraz z Wychowawcą 3b.

Gorące podziękowania dla rodziców: p. KATARZYNY LEBUDY, p. DARII DWORNICKIEJ, p. MAGDALENY SUŁKOWSKIEJ za przygotowanie prezentów mikołajkowych i przygotowanie wigilijnego poczęstunku. Dziękują uczniowie klasy 3c z wychowawczynią

Serdeczne podziękowania dla rodziców klasy 1a za zakupienie strojów klasowych. Wychowawca i uczniowie.

Podziękowania dla rodziców klasy 1a za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie, zwłaszcza p. E. WILKOSZ, p. P. BĘBENEK, p. M.BANASIK, p. K. NIEMIEC. Wychowawca klasy Ia. 

Gorące podziękowania dla p. ELŻBIETY JACH za stroik świąteczny oraz dla p. DARII DWORNICKIEJ, p.  MARTY CZOPIK – GRABOWSKIEJ, p. DOMINIKI KAJDAS – CIUPEK, p. MONIKI KONDOSZEK za słodkości i pomoc w organizacji spotkania wigilijnego w klasie 5a. Uczniowie i wychowawca klasy 5a.
 

Serdeczne podziękowania dla p. DONATY JAKUBOWICZ za upieczenie pysznego ciasta na zabawę karnawałową dla uczniów klasy 2a. Wychowawca.

Podziękowania dla  p. MAGDALENY GNIŁKI oraz p. KATARZYNY BALIK za upieczenie smacznych ciast na wigilię klasową. D. Cieplik wraz z uczniami.

Gorące podziękowania dla Rady Rodziców klasy 2a –p. IZABELI I TOMASZA MARSZAŁKÓW  oraz p. MONIKI GĘDŁEK  za przygotowanie mikołajkowych upominków oraz p. SŁAWOMIROWI JURUŚ za pomoc w organizacji wigilii klasowej. Wychowawca 2a.

Podziękowania dla p. AGNIESZKI ZIĘBY za upieczenie pysznych mikołajkowych babeczek dla uczniów kl. 2a. D.Cieplik wraz z wychowankami.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania p. KATARZYNIE HALSKIEJ za  przepyszny barszcz, paszteciki i mandarynki, p. AGACIE MIERZEJEWSKIEJ za upieczenie wspaniałych babeczek oraz p. AGNIESZCE KOSIARSKIEJ i p. ANNIE RZEPIEL za słodkości i owoce! Wdzięczni uczniowie i wychowawca z 3b.

Składamy serdeczne podziękowanie p. ANNIE GUT-SOCHA i p. GABRIELI ŻÓRAWSKIEJ za przepyszne ciasta upieczone na Dzień Chłopca w 3b.


Rok szkolny 2018/2019

Składamy najserdeczniejsze podziękowania dla pani MAGDALENY SIEWIOR za upieczenie przepysznego sernika na Dzień Kobiet w 2b:) Wdzięczni uczniowie i wychowawczyni! 
 
Uczniowie kl. 1a wraz z wychowawcą dziękują p. Marzenie Baran i p. Monice Gędłek za upieczenie pysznych ciast i ciasteczek na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. 
 
Gorące podziękowania dla Państwa Izabeli i Tomasza Marszałków za pomoc w organizacji wigilii klasowej, a także dla p. Agnieszki Zięby za ” choinkowe”  ciasto na tę uroczystość. Pragniemy również podziękować p. Ewie Sidełko – Paleczny za obrusy oraz p. Joannie Tręda za piękny stroik. Wdzięczni uczniowie 1a wraz z wychowawcą.
 

Serdeczne podziękowanie dla Pań: Gabrieli Żórawskiej, Katarzyny Czubek i Katarzyny Żurawek za przygotowanie poczęstunku i dekoracji podczas spotkania wigilijnego oraz dla Pani Andżeliki Majki za upieczenie cudnych pierniczków. Dziękuje- wychowawca klasy 3aG.

Najserdeczniejsze podziękowania dla Pań: Joanny Błażejewskiej i Blanki Ciesielczyk za przygotowanie poczęstunku na Bal Karnawałowy. Składają uczniowie klasy 2c z wychowawcą.

Najserdeczniejsze podziękowania od uczniów klasy 2c dla Pań: Justyny Żołnierek i Anny Znamirowskiej za przygotowanie wigilijnego poczęstunku oraz dla Pań: Katarzyny Lebudy, Darii Dwornickiej, Magdaleny Sułkowskiej i Anny Dudek za zakupienie cudownych prezentów i przepysznych pierników.

Dziękujemy z całego serca wszystkim mieszkańcom naszej dzielnicy, za wsparcie naszego pomysłu. To dzięki Wam nasz dziedziniec stanie się miłym, nowoczesnym i przede wszystkim funkcjonalnym miejscem. W naszej dzielnicy w sumie oddano 1195 głosów, z czego 1133 zostało uznanych za ważne. Na nasze zadanie oddano 497 głosów.  Dziękujemy- Dyrektor szkoły, pracownicy i uczniowie.

Serdeczne podziękowanie dla Pań: Karoliny Padło, Małgorzaty Pawlak i  Magdaleny Sułkowskiej, za przygotowanie poczęstunku na Międzyszkolny  Konkurs Zawodoznawczy. Doradca zawodowy: Agnieszka Koziarz.

…”Tylko Ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego  i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia …
Ślę serdeczne podziękowania  za przygotowanie rogów obfitości na “Pasowanie uczniów klas I ” dla Pani Danuty Krysińskiej oraz za upieczenie pysznego ciasta dla Naszych Milusińskich Pani Beacie Lach. Dziękuję wychowawca kl.1 b Elżbieta Suska
 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców kl. 1 b oraz  Pani pedagog Natalii Siwicy  za przygotowanie i wspólną zabawę na zajęciach integracyjnych. Dziękuję  – wychowawca 1b Elżbieta Suska
 
Podziękowania dla rodziców Pani Małgorzaty Ocieczek, Pani Aleksandry Ciołczyk  za upieczenie ciast oraz pyszne napoje z okazji Dnia Chłopca. Wdzięczni uczniowie kl.1 b wraz z wychowawczynią.
 
Serdecznie dziękujemy p. ANNIE GUT-SOCHA i p. GABRIELI ŻÓRAWSKIEJ za przepyszne wypieki przygotowane dla 2 b z okazji Dnia Chłopca. Wdzięczni uczniowie i wychowawca klasy.
 
Gorące podziękowania dla Pań Renaty Lichockiej, Katarzyny Habowskiej oraz Beaty Lach za bezpieczne dotarcie uczniów na konkurs. Bardzo dziękuję! Małgorzata Świeżawska
 
,,Dobrą rzeczą jest dawać, gdy nas proszą, ale lepszą tak czynić, kiedy niczego od nas nie żądają” – wrzosowo – zbożowy bukiet podziękowań, za przygotowanie przepięknej oprawy muzyczno-taneczno-poetyckiej, akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej składam uczniom z klasy: piątej “A”  i “C” oraz wychowawczyniom: p. ANNIE MESSAOUDI i p. MARII GRUBCE –  Dyrektor Szkoły.
 
Zabytkowy, szkolny radiowęzeł odzyskał swój głos dzięki cierpliwej i profesjonalnej naprawie przez PANA TOMASZA MARSZAŁKA – któremu Dyrektor Szkoły SP 20 pragnie serdecznie podziękować za poświęcony czas, upór i wytrwałość w reperowaniu szkolnego radiowęzła. Bardzo dziękujemy!
 
Pragnę podziękować p. Donacie Jakubowicz, p. Ewie Sidełko – Paleczny, p. Magdalenie Gniłka, p. Katarzynie Dubiel oraz państwu Izabeli i Tomaszowi Marszałek za pomoc w przygotowaniu imprezy integracyjnej dla klas I. Słowa uznanie kieruję również dla wszystkich Państwa, którzy z zaangażowaniem  brali czynny udział w konkurencjach sportowych. Dziękuję wszystkim rodzicom za znakomitą atmosferę, wspólną zabawę i za wspomaganie w organizacji życia klasowego- wychowawca Dorota Cieplik
 

Serdeczne podziękowania dla Państwa Izabeli i Tomasza Marszałków oraz Pani Moniki Gędłek za pomóc w organizacji dnia chłopca. Wdzięczni uczniowie 1a wraz z wychowawcą.

Gorące podziękowania za upieczenie pysznych ciast i ciasteczek dla milusińskich z kl. Ia z okazji Dnia Chłopca dla p. Katarzyny Dubiel i p. Moniki Gędłek. Wychowawca Ia wraz z uczniami.
 

Gorące podziękowania dla Pani Katarzyny Czubek za zaangażowanie i pomoc w organizacji Dnia Chłopca w mieście  🙂 Dziękujemy. Uczniowie i wychowawca klasy 3a gimnazjum.

W imieniu klasy VB dziękuję Pani Renacie Cyran za materialne wsparcie klasy. Beata Strońska

Serdecznie dziękuję w imieniu klasy Vb Pani Katarzynie Habowskiej za słodki poczęstunek z okazji “Dnia Chłopca”. 

Dziękuję mamom: Pani Renacie Cyran i Marcie Pytel za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wędrówki na “Leskowiec”. Beata Strońska 

Gorące podziękowania dla Pań Elżbiety Jach i Anny Znamirowskiej za słodkości na wieczornicę. Dziękujemy. Uczniowie kl. 4 A z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców klas czwartych, dzięki którym wieczornica naszych klas była bardzo udana, a ognisko duże i gorące. Dziękujemy. Wychowawczynie i uczniowie klas czwartych.

Gorące podziękowania dla Pań Magdaleny Bańkowskiej, Anny Król i  Darii Dwornickiej za przygotowanie pysznej uczty klasowej z okazji Dnia Chłopca. Dziękujemy. Uczniowie kl. 4 A z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla Państwa Agnieszki i Sebastiana Paluch za zasponsorowanie ozdób dla klasy 2c, dziękuje wychowawczyni z uczniami.

Dyrektor Szkoły Pragnie podziękować p. MIŁOSZOWI CIOŁCZYKOWI za wykonane prace wakacyjne na rzecz placówki zasponsorowanie środków konserwujących i pomalowanie ławeczek na „zielonej klasie” przy sali gimnastycznej. W imieniu całej szkolnej społeczności – serdecznie DZIĘKUJĘ 🙂 

Świetlica szkolna i sala terapeutyczna został wzbogacona w pomoce dydaktyczne dzięki darowi z serca p. STEC i Anonimowemu Sponsorowi – dziękujemy za inicjatywę, bardzo miłe zaskoczenie, za wzbogacenie pracowni w atrakcyjne pomoce.

PRZYJACIELOWI SZKOŁY, który pragnie pozostać anonimowy, cała społeczność szkolna dziękuje za wykonanie – wyczekiwanego przez wszystkich- chodnika prowadzącego do głównego wejścia. Dziękuję za ekspresową realizację i dotrzymanie słowa. DZIĘKUJĘ!

Szatnia szkolna powolutku rozpoczyna przemianę, dzięki p. ANDRZEJU CHECHELSKIEMU –wzbogaciliśmy jedna ze ścian o dużą tablicę z przestrzenna grafiką. Serdecznie dziękujemy za tablice i liczne pomoce papiernicze dla sekretariatu.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA BABCI FILIPKA KOŻUCHA Z 2B ZA PRZEPYSZNE CIASTO NA DZIEŃ MAMY I TATY. WDZIĘCZNI UCZNIOWIE I WYCHOWAWCY:)

 

Rok szkolny 2017/2018

Składamy serdeczne podziękowania dla p. Aldony Białońskiej, p. Urszuli p. Cieślik, p. Doroty Szerszeń, p. Katarzyny Ćwik, p. Aleksandry Dreli i p. Żanety Janik za przepyszne wypieki przygotowane na Piknik Rodzinny  „ z 20-stką na sportowo”. Wychowawca i uczniowie kl. 1 „a”.

Podziękowanie dla rodziców klasy 3a za bezinteresowną pomoc i życzliwość, wyrażając wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę-wychowawczyni M.Adamczyk

Najserdeczniejsze podziękowania za ciasto upieczone na Rodzinny Piknik Sportowy dla Mam uczniów 1b  –  p. DOROTY DZIUBEK, p. ANNY RZEPIEL i p. MAGDALENY STASIOWSKIEJ składają: wychowawca 1b i wdzięczna społeczność SP 20. 
 
“Wdzięczność jest pamięcią serca”. Serdeczne podziękowania dla Rodziców uczniów klasy IV C: Marioli i Pawła Solarzów, Moniki Miranowicz i Krzysztofa Wróbla, Doroty i Tomasza Ćwików, Joanny i Piotra Błachutów, Angeliki i Waldemara Listowskich, Marii Białek – Patuchy i Robert Patuchy, Anety Białek, Anity i Mariusza Zublów, Ewy i Mariusza Żmudzkich, Angeliki Łapuszek, Marleny i Karola Wieczorków, Nadii Gędoś i Mateusza Słowińskiego, Katarzyny i Michała Zygmuntów. Wychowawca Anna Messaoudi
 
W imieniu społeczności szkolnej i swoim własnym dziękuję Państwu: Justynie i Grzegorzowi Bielawa, Joannie i Michałowi Lebuda, Bogumile i Arkadiuszowi Wawrzon za sponsorowanie i przygotowanie wypieków do kawiarenki podczas “Pikniku z 20-stką”. Wychowawca klasy 4b- Beata Strońska.
 
Serdeczne podziękowania dla Pań: Agnieszki Sroki, Klaudii Gniłki, Agnieszki Garlej i Pani Magdaleny Sułkowskiej, za upieczenie pysznych ciast na ,,Szkolny Piknik Rodzinny”. Składa wychowawczyni z uczniami 1c.
 
Najserdeczniejsze podziękowania dla Pań: Agnieszki Paluch, Joanny Różańskiej i Agnieszki Sroki za przygotowanie słodkości dla uczniów klasy 1c z okazji Dnia Dziecka. Dziękują uczniowie z wychowawczynią.

Mówi się, że wdzięczność jest magicznym magnesem, który przyciąga i łączy serca. Dlatego serdecznie dziękuję Państwu Zuzannie i Jarosławowi Bury za zaangażowanie w szkolny piknik przez sfinansowanie baloników i innych akcesorii potrzebnych do wykonania “zwierzątek- baloników”.- Wdzięczne dzieci z kółka misyjnego wraz z  opiekunem s Mariola Małgorzata Syjud

Serdecznie podziękowania dla Pana Grzegorza Kondoszek za wypożyczenie i przywiezienie pięknych strojów kostiumowych na występ z okazji Dnia Wiosny- wdzięczni uczniowie kl.2aG i wychowawca R. Kała.
 
Serdeczne podziękowania dla Pani Andżeliki Majka, Pani Jolanty Krasińskiej i Pani Barbary Kuli za upieczenie pysznych ciast na piknik szkolny ,,Z 20-stką na sportowo”.- klasa 2aG wraz z wychowawcą.
 
Serdeczne podziękowania dla PP. Moniki Gędłek, Doroty Rak i Marii Patuchy za upieczenie ciast dla uczestników Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w naszej szkole.
 
Serdeczne podziękowania dla Pana Dawida Kondoszek za pomoc w doposażeniu w sprzęt sali technicznej –  klasa 2bG z wychowawcą.
 
Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Pawlak za pomoc w przygotowaniu Święta Wiosny – klasa 2bG z wychowawcą. 
 
Serdeczne podziękowania dla p. Justyny Grabowskiej i p. Zuzanny Guzy – Bury za upieczenie pysznych ciast na piknik szkolny. 
wych. D. Cieplik wraz z uczniami 3c
 
Najserdeczniejsze podziękowania za ciasto upieczone na Rodzinny Piknik Sportowy dla Mam uczniów 1b  –  p. DOROTY DZIUBEK,
p. ANNY RZEPIEL i p. MAGDALENY STASIOWSKIEJ składają: wychowawca 1b i wdzięczna społeczność SP 20. 
 
Maria Grubka wraz z uczestnikami Jaworznickiego Konkursu Matematycznego kl. IV składają serdeczne podziękowania panom : Wojciechowi Kotyli i Mariuszowi Cyranowi za zorganizowanie transportu na i z konkursu.
 
Składamy najserdeczniejsze podziękowania dla pani ELŻBIETY CHANDZLIK i pani MAGDALENY SIEWIOR za przepyszne ciasto, babeczki i ciasteczka upieczone na przyjęcie z okazji Dnia Kobiet w 1b! Wdzięczni uczniowie i wychowawca – Ewa Duda
 
Serdeczne podziękowania dla rodziców za organizację “Dnia Kobiet”, a w szczególności dla Państwa Marty i Patryka Pytel oraz Karoliny Pytel  – za poczęstunek i miłą niespodziankę. Wychowawca wraz z dziewczętami z klasy 4b.
 
Dziękuję Państwu Joannie i Michałowi Lebuda za przygotowanie czapeczek dla klasy 4b na “Święto Szkoły”.W imieniu uczniów i swoim własnym: wych. klasy 4b Beata Strońska

 „Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.” – podziękowania z wielkiego, szkolnego serca dla Pana TOMASZA WOŹNICY z firmy Meble Tomas składa Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie za wykonanie dla placówki szafki na klucze.

Serdeczne podziękowania dla Pań: Magdaleny Sułkowskiej, Katarzyny Lebudy, Darii Dwornickiej za upieczenie ciast i pomoc w organizacji poczęstunku z okazji Dnia Babci i Dziadka, gorące podziękowania także dla Pań:Agnieszki Garlej, Agnieszki Sroki i Sylwii Dwornickiej za upieczenie pysznych ciast. Składają uczniowie i wychowawca Alicja Staszewska  kl. 1c.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania PP. ILONIE GABRYŚ, AGACIE MIERZEJEWSKIEJ, KATARZYNIE MITAS i ANNIE SKUPIEŃ za przygotowanie przepysznych wypieków oraz pomoc w zorganizowaniu uroczystości z okazji DNIA BABCI I DZIADKA w 1b. Wdzięczni uczniowie i wychowawca Ewa Duda

Serdeczne podziękowania dla Pań: Aleksandry Kondoszek , Anny Ćwik, Justyny Szlachcic za organizację  Wigilii klasowej, przygotowanie  pysznych wypieków oraz cudownej dekoracji wigilijnej. Uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią Elżbieta Suską.

Pragnę serdecznie podziękować Pani: Joannie Leśniak, Karolinie Miś, Agnieszce Turze, Anecie Zwolińskiej za upieczenie pysznych ciast na Noworoczny Koncert Charytatywny w roku szk. 2017/2018, wych. IIIb Elżbieta Suska.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania pani ILONIE GABRYŚ, pani AGACIE MIERZEJEWSKIEJ, pani KATARZYNIE MITAS i pani ANNIE SKUPIEŃ za przygotowanie przepysznych wypieków oraz pomoc w zorganizowaniu uroczystości z okazji DNIA BABCI I DZIADKA w 1b. Wdzięczni uczniowie i wychowawca

„Każda pomoc jest wartościowa”. Bardzo to doceniamy i z całego serca  pragniemy podziękować panu ANDRZEJOWI CHECHELSKIEMU za ofiarowane pomoce biurowe przed i poświąteczne, pracownicy Administracji  wraz z Dyrektorem Szkoły.

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.”  Za podarowanie szkole nowego mikrofonu do radiowęzła, składam podziękowania za życzliwą pomoc, panu MIROSŁAWOWI SUSKIEMU, Dyrektor Szkoły.

Mówi się, że wdzięczność jest pamięcią serca, więc całym sercem pragnę podziękować Państwu: Magdalenie i Tomaszowi Bańkowskim, Annie i Szymonowi Socha, Klaudii i Tomaszowi Gniłka, Katarzynie i Krzysztofowi Ćwik za wielkie i ofiarne zaangażowanie w Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych, za wykonanie przepięknych i przeciekawych stroików, choinek, bombek i innych oryginalnych ozdób, dzięki którym mogliśmy ucieszyć nasze oczy, podziwiać talenty dzieci i rodziców, a także nasza szkoła mogła wziąć udział w kiermaszu w Jaworznie. Dla nas – nauczycieli – taka współpraca i wspieranie szkolnych inicjatyw jest cenną wartością, za którą jeszcze raz pięknie dziękuję i mam mocną nadzieję, że będziecie Państwo dalej zawsze z nami. S.MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

W myśl zasady: “Kto dziękuje, ten otrzymuje”, pragnę serdecznie podziękować WSZYSTKIM RODZICOM DZIECI Z KLASY 3B za współpracę i zaangażowanie w przygotowanie Jasełek. Szczególnie jestem wdzięczna za przygotowanie rekwizytów, strojów jak i w przygotowaniu samych dzieci w przyswojeniu tekstów swoich ról, za każde życzliwe słowo i wsparcie, które było bezcenne i bardzo budujące i motywujące. Bez Państwa pomocy nie udałoby się wystawić Jasełek dla społeczności szkolnej, parafialnej i środowiskowej zarówno w Byczynie jak i w centrum Jaworzna. Dziękuję. S.MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Okazywanie wdzięczności jest miarą naszych więzi międzyludzkich. Dlatego z radością dziękuję PAŃSTWU  URSZULI I KRZYSZTOFOWI  BUSCH za wspieranie działalności Kółka Misyjnego w naszej szkole. Dzięki dobroci i ofiarności Państwa dzieci należące do tej grupy mogą z radością  działać na różnych płaszczyznach, pomagając i wspierając charytatywnie  potrzebujących. MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Serdeczne podziękowanie składam Panu Zbigniewowi Brożkowi za zapewnienie transportu na konkurs Olimpiada Matematyczna Juniorów uczniowi kl. III bG Przemysławowi Brożkowi w dniu 13-01-2018 r oraz sprawowanie nad nim opieki. Maria Grubka

Pragnę gorąco podziękować P. Krzysztofowi Banasik za zapewnienie transportu uczennicy na Podsumowanie XV Diecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania dla WSPANIAŁYCH MAM z 1B SP które upiekły pyszne ciasta na koncert charytatywny i wspomogły zbieranie funduszy na rzecz szkoły. Są to: pani DOROTA DZIUBEK, pani MAGDALENA KOZIARZ, pani PAULINA STACHAŃCZYK, pani ANNA SKUPIEŃ i pani GABRIELA ŻÓRAWSKA. Ewa Duda

Uczniowie kl. IV a wraz z wychowawcą składają serdeczne podziękowanie Paniom Sylwii Rygielskiej i Natalii Skopowskiej za słodki poczęstunek na wigilii klasowej.

Uczniowie kl. IV a wraz z wychowawcą składają serdeczne podziękowanie Państwu Ewelinie i Mariuszowi Patyk oraz Klaudii i Marcinowi Knerowicz za przekazanie choinek do ozdobienia klasy.

Uczniowie kl. IV a wraz z wychowawcą składają serdeczne podziękowanie Państwu Agnieszce i Łukaszowi Gędoś za dekoracje świąteczna na stoły podczas wigilii.

Uczniowie kl. IVa wraz z wychowawcą składają serdeczne podziękowanie Paniom Monice Grzegorczyk, Ewelinie Patyk, Annie Korlackiej, Marcelinie Radko i Renacie Perończyk za upieczenie ciast na Koncert Charytatywny.

Podziękowania dla Pani MONIKI SYNOWIEC i Pani KATARZYNY ŻURAWEK za poświęcony czas i upieczenie ciast na Koncert Charytatywny składa wychowawca klasy 2aG.

Serdeczne podziękowania dla Pani KATARZYNY ŻURAWEK za przygotowanie dekoracji na klasowe spotkanie świąteczne, składają uczniowie  klasy 2aG z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania dla Pani AGNIESZKI SROKI,  Pani GABRIELI ŻÓRAWSKIEJ Pani KATARZYNY CZUBEK za przygotowanie poczęstunku na klasowe spotkanie  świąteczne, składają uczniowie klasy 2aG z wychowawcą.

Ciepłe słowa uznania dla Pań: Justyny Grabowskiej, Zuzanny Guzy – Bury, Ewy Wieczorek i Joanny Ochowicz za upieczenie ciast na Koncert charytatywny.-   wych. Dorota Cieplik
 
Serdeczne podziękowania dla p. Ewy Wieczorek, p. Jadwigi Kornalskiej, p. Marty Zelech, p. Agnieszki Oleksiewicz i p. Anny Adamiec za pyszne ciasta i pomoc w przygotowanie wigilii klasowej. Uczniowie 3c z wychowawcą 
 
Dziękuję p. Justynie Grabowskiej za wspaniałe ciasto na bal karnawałowy oraz p. Agnieszce Oleksiewicz za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci.- wych. Dorota Cieplik
 
Serdeczne podziękowania dla Pań: M. Palki, M. Sułkowskiej, A. Dudek, M. Wróbel oraz A. Znamirowskiej za upieczenie pysznych ciast na XV Noworoczny Koncert Charytatywny, składa Alicja Staszewska
 
Serdeczne podziękowania dla rodziców Państwa K. T Gniłków i Pani A. Garlej za upieczenie pysznych ciast na wigilię klasową. Dziękują uczniowie i wychowawczyni klasy 1 c
 
Składamy serdeczne podziękowania pani ANNIE RZEPIEL za ufundowanie soków na spotkanie opłatkowe i pani KATARZYNIE HALSKIEJ za słodki poczęstunek przygotowany na bal karnawałowy. Wdzięczni uczniowie i wychowawca 1b SP.

Pragnę gorąco podziękować P. Katarzynie Banasik za zapewnienie transportu uczennicy na XIII Diecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Małgorzata Świeżawska

Serdeczne podziękowania dla rodziców uczniów klasy IV b, a w szczególności Pani Renacie Cyran za przygotowanie wigilii klasowej. Składają uczniowie i wychowawczyni IV b.

Składamy ogromne podziękowania za wielką pomoc i trud włożone w przygotowanie spotkania opłatkowego w klasie 1b na ręce pani ANNY GUT-SOCHA i pani GABRIELI ŻÓRAWSKIEJ. WYCHOWAWCA I UCZNIOWIE 1B

Serdeczne podziękowania za przygotowanie poczęstunku i pomocy w organizacji zabawy andrzejkowej dla Pań D. Dwornickiej, S. Dwornickiej i K. Lebudy– składają wychowawczyni i uczniowie klasy 1c

Serdeczne podziękowania​ za wydrukowanie plakatów, dla pana DAWIDA KONDOSZKA, składa Dyrekcja Szkoły.

Podziękowania dla pani Moniki Kondoszek oraz Małgorzaty Pawlak za pomoc w organizacji apelu z okazji Święta Niepodległości od klasy 2bG i 2aG.

Dziękujemy serdecznie pani EWELINIE CIOŁCZYK za upieczenie pysznych babeczek na Andrzejki w 1b. Wychowawca i uczniowie 1b.

Uczniowie i wychowawczyni klasy IV a składa serdeczne podziękowania Paniom : Agnieszce Gędoś i Karolinie Padło za słodki poczęstunek na zabawie andrzejkowej oraz p. Małgorzacie Chechelskiej za ciasteczka z wróżbami.

Mówi się, że wdzięczność jest pamięcią serca. Więc całym sercem pragnę podziękować państwu Klaudii i Mariuszowi Knerowicz za  wsparcie Konkursu  Ozdób Bożonarodzeniowych i Szkolnego  Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Jaworznie przez nieodpłatne dostarczenie materiału naturalnego z drzewa bukowego.-        S.MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

W myśl zasady: “Kto dziękuje, ten otrzymuje”, pragnę wyrazić moją serdeczną wdzięczność RODZICOM dzieci klas pierwszych i trzecich, którzy włączyli się aktywnie w Konkursy religijne min: Konkurs Różańcowy, Dzień Świętego. Bóg zapłać za owocną współpracę. – s. MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Serdeczne podziękowanie za książeczki dla dzieci podarowane przez p. GABRIELĘ ŻÓRAWSKĄ i p. ANNĘ GUT-SOCHA składa wychowawczyni 1b.

Ogromne podziękowania za wspaniałą współpracę wszystkim RODZICOM BYŁEJ 3A (obecnie 4a) składa Ewa Duda.
 

Złocisto-jesienne podziękowania za przygotowanie muzyczno-taneczno-poetyckiej akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej składam klasom: piątej “A” i “B” oraz wychowawczyniom: p. K.T.-Konieczny i p. U.J.- Łężniak –  Dyrekcja Szkoły.

Serdeczne podziękowania dla pań Moniki Grzegorczyk, Elwiry Lichockiej i Bożeny Matusik oraz państwa Agnieszki i Bartłomieja Dubielów za pomoc w zorganizowaniu Dnia Chłopca. Uczniowie i wychowawczyni kl. IVa

Serdeczne podziękowania dla Pani Doroty Jagochy za podarowanie mapy Niemiec do sali 45. A. Gos

Serdeczne podziękowania dla p. Izabeli Stec za upieczenie ciasta z okazji Dnia Chłopca. Wdzięczni uczniowie kl. 3c wraz z wychowawcą.

Serdecznie dziękuję Rodzicom uczniów klasy 5b za pomalowanie w czasie wakacji klasopracowni nr 51. Wychowawca – Katarzyna Trawińska-Konieczny

Serdecznie dziękuję Pani Marcie Lisak za podarowanie kwiatów doniczkowych  do klasopracowni nr 51. Wychowawca – Katarzyna Trawińska-Konieczny

Składamy serdeczne podziękowania p. Annie Gut-Socha, p. Katarzynie Halskiej i p. Annie Rzepiel za przepyszne wypieki przygotowane dla 1b na Dzień Chłopca. Wychowawca i uczniowie 1b.

Serdeczne podziękowania od uczniów i wychowawcy klasy 1c. Za przygotowanie pysznego poczęstunku i okazaną pomoc w zorganizowaniu Dnia Chłopaka. Dla Pań: D. Dwornickiej, J. Błażejewskiej i K. Lebudy. Dziękujemy

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom uczniów 4a: p. MAŁGORZACIE CHECHELSKIEJ, p. AGNIESZCE DUBIEL, p. AGNIESZCE GĘDOŚ, p. MONICE GRZEGORCZYK, p. ROKSANIE KAŁA, p. EWELINIE PATYK, p. EWELINIE KOŹBIAŁ, p. KAROLINIE PADŁO, p. NATALII SKOPOWSKIEJ, p. ANNIE KORLACKIEJ, p. ELWIRZE LICHOCKIEJ za pomoc w przygotowaniu prezentacji wokalno-tanecznej podczas Dożynek w Byczynie w dniu 8 września 2017 r. Jesteśmy wdzięczni za to, że zawsze możemy liczyć na zaangażowanie zarówno Państwa, jak dzieci.

Podziękowania dla rodziców uczniów klasy 1c, za okazaną pomoc i przygotowanie dzieci do występu w Jaworznickich Dzielnicowych Dożynkach, składa wychowawczyni Alicja Staszewska

Rok szkolny 2016/2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zorganizowanie komersu dla klas trzecich gimnazjum, a w szczególności dziękujemy Państwu: ANECIE i RAFAŁOWI BOBOM oraz AGNIESZCE i PIOTROWI MERCHUTOM. Wychowawca i uczniowie klasy III A

Podziękowania dla Państwa KATARZYNY i PIOTRA CZUBEK, Pana DANIELA MAJKA za pomoc w organizacji klasowego ogniska. Klasa 1a G z wychowawcą

Serdeczne podziękowania dla Pań: KAROLINIE PADŁO i AGNIESZCE GĘDOŚ za pyszne ciasto na Piknik Szkolny składa Ewa Duda

Uczniowie klas drugich, wychowawcy i wicedyrektor Katarzyna Gniadek serdecznie dziękują paniom z MZNK: JOANNIE CEBULI, ELŻBIECIE JACH i KINDZE NOWAK za przeprowadzenie 12 maja warsztatów ekologicznych pełnych niespodzianek.

Serdeczne podziękowania dla Pań: M.ROLEK i M. BIAŁEK- PATUCHY za przygotowanie pysznego poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Składają uczniowie klasy 3c z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowanie dla Pani RENATY PEROŃCZYK i Pani MARCELINY RADKO za poczęstunek z okazji Dnia Kobiet dla 3a. Składają uczniowie i wychowawczyni.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani A. KORLACKIEJ za ciasto na szkolny kiermasz z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie i wychowawczyni klasy III a.

Pragnę gorąco podziękować Pani ALINIE BANASIK za zapewnienie transportu na XVII Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2017”. Małgorzata Świeżawska

Pragnę gorąco podziękować Panu KRZYSZTOFOWI BANASIKOWI za zapewnienie transportu na Podsumowanie XVII Festiwalu Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2017” Małgorzata Świeżawska

Podziękowania dla Pani AGNIESZKI SROKI i Pani BARBARY KULI za przygotowanie słodkiego poczęstunku na klasowy Dzień Kobiet oraz dla Pani KATARZYNY CZUBEK za pomoc w organizacji klasowego Dnia Kobiet. Klasa 1aG z wychowawcą

Serdeczne podziękowania od wychowawczyni i uczniów klasy 3c, dla rodziców za przygotowanie prezentów z okazji Dnia Kobiet, a Paniom A. LISTOWSKIEJ i A. ŁAPUSZEK za przygotowanie pysznego poczęstunku.

Podziękowania dla Pań AGNIESZKI BĄDKOWSKIEJ i DANUTY KONDOSZEK za przygotowanie słodkości na Koncert Charytatywny. Klasa 1aG z wychowawcą.

Podziękowania dla Pani KATARZYNY ZYGMUNT i Pana MICHAŁA ŻURAWKA za pomoc w organizacji dla gimnazjalistów spotkania z podróżnikiem Władysławem Grodeckim. Monika Igielińska

Serdeczne podziękowania dla rodziców z klasy 3c: Pani A. ZUBEL, M. BIAŁEK- PATUCHY i N. GĘDOŚ za pomoc w zorganizowaniu spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Składają uczniowie z wychowawcą.

Gorące podziękowania dla Pana ROBERTA PALUCHY  za pomoc w uświetnieniu Koncertu Noworocznego.

Podziękowania dla Pani DANUTY KONDOSZEK, Pani BARBARY KULA, Pani AGNIESZKI SROKI za przygotowanie poczęstunku na klasową Wigilię. Klasa 1aG z wychowawcą.

Podziękowania dla Pani KATARZYNY ŻURAWEK za przygotowanie dekoracji na klasową Wigilię. Klasa 1aG z wychowawcą.

Podziękowania dla Pani KATARZYNY ŻURAWEK, Pani AGNIESZKI SROKI i  Pani KATARZYNY CZUBEK za pomoc w organizacji klasowej Wigilii. Klasa 1aG z wychowawcą.

Podziękowania dla Pani KATARZYNY CZUBEK i Pana GRZEGORZA KONDOSZKA za pomoc w organizacji klasowego ogniska. Klasa 1aG z wychowawcą.

Uczniowie klasy 2c wraz z wychowawcą dziękują Pani AGNIESZCE OLEKSIEWICZ za pyszne ciasto podczas wigilii klasowej. Kierujemy również podziękowania dla Pani JUSTYNY GRABOWSKIEj i Pani. EWY WIECZOREK za pomoc w organizacji tego święta. Pani ZUZANNIE GUZY-BURY, Pani MARCIE ZELECH oraz Pani JUSTYNIE GRABOWSKIEJ za wykonanie pięknych stroików na wigilijne stoły. Dziękuję wych. 2c Dorota Cieplik.

Wyrazy podziękowania dla Pani IZABELI STEC, Pani ZUZANNY GUZY – BURY, Pani AGNIESZKI CIRY, Pani JUSTYNY GRABOWSKIEJ oraz Pani AGNIESZKI RUSZAJ  za upieczenie z dobroci serca wspaniałych ciast na koncert noworoczny. Dziękuję wych. 2c Dorota Cieplik.

Serdecznie dziękuję P. A. PIECKA, P. E. SIDEŁKO – PALECZNY, P. M. ZEMŁA, p. A. ZWOLIŃSKIEJ, P. R. LICHOCKIEJ, P. A. ZIĘBA oraz P. M. LISAK  za pomoc w zorganizowaniu wigilii klasowej. Wychowawca klasy 4 b

Pragnę serdecznie podziękować WSZYSTKIM RODZICOM, którzy razem z dziećmi aktywnie zaangażowali się w kolędowanie na rzecz misji w Święto Trzech Króli 6 stycznia 2017 roku. Moje słowa wdzięczności kieruję do: Pani MONIKI BANASIK, Pani MARTY PYTEL, Pani KAROLINY STOCERZ, Pani MARIOLI SOLARZ, Pani JOLANTY KRASIŃSKIEJ, Pani BOGUSŁAWY KOSYSZ. To bardzo budujące i znak współpracy na linii rodzice-szkoła-Kościół.

s. Mariola Małgorzata Syjud

Gorące podziękowania dla P. MONIKI BRZEZINY za upieczenie ciasta na Koncert Noworoczny składa cała społeczność szkolna.

Serdeczne podziękowania dla Pań J. BŁACHUT I D. ĆWIK za przygotowanie słodkiego poczęstunku w dniu balu, dziękują uczniowie klasy 3c z wychowawczynią.

Składamy serdeczne podziękowania PP. MAŁGORZACIE CHECHELSKIEJ, MONICE GRZEGORCZYK, KAROLINIE PADŁO za pyszne wypieki przygotowane na Wigilię klasową, a PP. AGNIESZCE GĘDOŚ I ELWIRZE LICHOCKIEJ – za pomoc w przygotowaniach. Wychowawca i uczniowie 3 a.

Składamy serdeczne podziękowania PP. ELWIRZE LICHOCKIEJ i BOŻENIE MATUSIK za upieczenie ciast na Andrzejki. Uczniowie i wychowawca klasy 3a.

Serdecznie dziękujemy PP. MONICE BRZEZINIE, DOROCIE ODRZYWOŁEK, WANDZIE TUREK, JADWIDZE BŁASZKIEWICZ, ANECIE BOBIE, MONICE BOBIE I OLDZE PIWOWARCZYK za wspaniałe wypieki, które uświetniły naszą klasową wigilię. Uczniowie i wychowawca klasy IIIAG.

Gorące podziękowania dla Pana ROBERTA PALUCHA. Dzięki Pana pomocy mieliśmy niezapomnianą, wspaniałą wigilię klasową. Dziękują uczniowie i wychowawca klasy IIIAG.

Najserdeczniejsze podziękowania Paniom N. GĘDOŚ, A. ZUBEL i R. ŻURAWIK, za pomoc w przygotowaniu Wigilii Klasowej. Składają uczniowie klasy 3c  z wychowawczynią.

Podziękowania dla Pani JOANNY STERNALSKIEJ za okazaną pomoc i poświęcony czas, składa wychowawczyni klasy 3c.

Z ogromna radością pragnę podziękować P. ROBERTOWI PALUCHOWI za zapewnienie transportu oraz pomoc na XIV Diecezjalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” – Jaworzno 2017. Małgorzata Świeżawska

Podziękowania dla Państwa SUŁKOWSKICH za przygotowanie córki Amelii do konkursu fotograficznego i GNG, zorganizowanych przez PTTK o/Jaworzno.

Beata Strońska

Podziękowania dla Państwa HALSKICH za przygotowanie syna Adama do konkursu GNG, zorganizowanego przez PTTK o/Jaworzno.

Beata Strońska

Podziękowania dla Państwa ODRZYWOŁKÓW za przygotowanie Jakuba  do konkursu GNG, zorganizowanego przez PTTK o/Jaworzno.

Beata Strońska

Składamy serdeczne podziękowania za upieczenie ciast na turniej piłki nożnej z okazji Dnia Chłopca. Pani BOŻENIE MATUSIKPani KATARZYNIE WYLĘŻEK. Społeczność uczniowska ZS1,w szczególności – wychowawca klasy 3a.

Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu klasowego Dnia Chłopaka dla Państwa KATARZYNY i PIOTRA CZUBEK składa klasa VIa z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania dla Pań: M. MIRANOWICZ, M. WÓJCIK, N. GĘDOŚ i A. ZUBEL za pyszny poczęstunek i prezenty z okazji Dnia Chłopca. Składają uczniowie klasy 3c z wychowawczynią.

Rok szkolny 2015/2016

Serdeczne podziękowanie dla Pani MARTY WÓJCIK za podarowanie dzieciom artykułów papierniczych, składają uczniowie klasy 2b z wychowawcą.

Składamy bardzo serdeczne podziękowania za upieczenie ciast na Czerwcowy Piknik Rodzinny PP.: ANNIE KORLACKIEJ, RENACIE PEROŃCZYK, MARCELINIE RADKO, MONICE SZLACHCIC i KATARZYNIE WYLĘŻEK. Społeczność ZS1, w szczególności – wychowawca klasy 2a.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu KLAUDII i MARIUSZOWI KNEROWICZ za przygotowanie ognisk na kiełbaski podczas Akademii z okazji Dnia Mamy i Taty w 1a i 2a. Wychowawczynie i uczniowie 1a i 2 a.

Serdeczne podziękowania dla Naszych drogich mam – Pań M. WIECZOREK, B. TUKAJ i Pani A. ZUBEL, które zadbały abyśmy w Dzień Dziecka zajadali pyszne smakołyki. Alicja Staszewska wraz z uczniami.

Pragnę gorąco podziękować Pani ALINIE BANASIK za zapewnienie transportu uczennicy na podsumowanie Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Jawor2016”. Małgorzata Świeżawska.

Pragnę gorąco podziękować Panu ROBERTOWI PALUCHOWI za zapewnienie transportu uczniom oraz przewóz instrumentu na II Konkurs Piosenki okresu „Solidarności”. Małgorzata Świeżawska

Serdecznie dziękuję Pani KRYSTYNIE WIECHEĆ za życzliwość i wkład w przygotowanie XVI Miejskiego Konkursu Przyrodniczego – wydrukowanie dyplomów,  podziękowań oraz zdjęć na szkolną gazetkę. Organizator konkursu – Jadwiga Biśta

Podziękowania dla Pań DOROTY SZWAJNOCH, EDYTY PALKI, ELŻBIETY ĆWIK za pracę i pomoc społeczną na rzecz klasy i szkoły. Dziękują uczniowie klasy III b Gimnazjum wraz z wychowawcą Marzeną Kroczak

W życiu społecznym ważnym elementem jest WDZIĘCZNOŚĆ. To dzięki niej życie staje się piękniejsze i łatwiejsze. Pragnę więc podziękować Rodzicom, którzy współfinansowali nagrody na konkurs: PISANKA WIELKANOCNA .Szczególne podziękowania kieruję dla Państwa EWY I JERZEGO JASIŃSKICH, PANI MONIKI BANASIK, PANI DANUCIE KĘDZIORA, PANI MARCIE ZDANIEWSKIEJ-DUDEK, PANI RENACIE LENARTOWICZ, PANI ANECIE GOLEŃ, PANU BARTŁOMIEJOWI DUBIEL
S.Mariola Małgorzata Syjud

Składamy serdeczne podziękowania Państwu RENACIE I MICHAŁOWI PEROŃCZYK za pomoc przy zorganizowaniu Dnia Kobiet w IIa, upieczenie pysznych babeczek i podarowanie słodyczy.
Wychowawca i uczniowie II a

Składamy serdeczne podziękowania Panu ANDRZEJOWI CHECHELSKIEMU za podarowanie klasie papieru ksero.
Wychowawca i uczniowie IIa

Podziękowania dla Pana JANA KORLACKIEGO za zrobienie stelaża na zajęcia teatralne.
Aneta Kowalska

Serdeczne podziękowania za owocną współpracę, pomoc w organizowaniu uroczystości klasowych i znakomitą atmosferę dla Pań: B. TUKAJ, M. SOLARZ,  A. ZUBEL, J. BŁACHUT, N.GĘDOŚ. Składają uczniowie klasy 2 c z wychowawczynią.

Słodkie podziękowania dla Pani OLGI PIWOWARCZYK za pyszne wypieki na klasowy “Tłusty czwartek”. Składa klasa II A oraz wychowawczyni.

Składamy serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w II A: Paniom: ELWIRZE LICHOCKIEJ, SYLWII RYGIELSKIEJ i KATARZYNIE WYLĘŻEK za upieczenie ciast i pomoc podczas przyjęcia, Pani MONICE GRZEGORCZYK – za upieczenie ciasta, Paniom: AGNIESZCE DUBIEL i EWIE WIECZOREK – za pomoc podczas przyjęcia, Panu ADAMOWI MATUSIKOWI za przeniesienie oraz ustawienie stołów i krzeseł.

Wychowawca i uczniowie II A

Serdeczne podziękowania za przygotowanie ogniska klasowego z Okazji Dnia Chłopaka dla Pani AGNIESZKI ZIĘBY, Pani AGNIESZKI CIRY, Pani RENATY LICHOCKIEJ.

Uczniowie klasy 3 „b”z wychowawczynią

Gorące podziękowania dla Rodziców za przygotowanie pysznych dań na wigilię klasową oraz dla Pani AGNIESZKI ZIĘBY, Pani AGNIESZKI CIRY, Pani RENATY LICHOCKIEJ za przygotowanie stołu i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.

wychowawczyni M. Tomasik i uczniowie klasy 3”b”

„ Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi”.

/Jan Paweł II /

Serdeczne podziękowania dla Pani Sylwii Dwornickiej, Pani Agnieszki Zięby, Pani Agnieszki Ciry, Pani RENATY LICHOCKIEJ, Pani EWY SIDEŁKO- PALECZNY, Pani MONIKI ZEMŁY za upieczenie ciast na Koncert Charytatywny.

wychowawczyni Magdalena Tomasik

Uczniowie klasy Ib SP wraz z wychowawcą serdeczne dziękują rodzicom, którzy w I semestrze przygotowali wspaniałe słodkie poczęstunki na uroczystości klasowe:

Dzień Chłopca – Pani MARIOLA MISZCZYK, Pani KAROLINA MIŚ;

Ślubowanie klas I – Pani MARTA SECHMAN, Pani ANETA ZWOLIŃSKA;

Andrzejki- Pani EWELINA GOLECIŃSKA, Pani KAROLONA MIŚ;

Wigilia- Pani URSZULA BUSCH, Pani AGNIESZKA TURA;

III Koncert Charytatywny – Pani ELŻBIETA CHANDZLIK, Pani KAROLINA MIŚ, Pani NINA PRZYBYSZEWSKA;
Bal Karnawałowy dla najmłodszych- Pani ANNA ĆWIK, Pani ALEKSANDRA KONDOSZEK

Składamy serdeczne podziękowania Paniom: ROKSANIE KAŁA, IDZIE KOTYLA, EWELINIE PATYK i KATARZYNIE WYLĘŻEK za upieczenie ciast na XIII Koncert Charytatywny. Wychowawca II A i koordynatorzy koncertu.

Serdeczne podziękowania dla Pani JUSTYNY GRABOWSKIEJ, Pani AGNIESZKI CIRY, Pani ZUZANNY GUZY – BURY, Pani MAGDALENY SMRECZAK za upieczenie ciast na Koncert Charytatywny. wych. D. Cieplik

Mówi się, że wdzięczność jest pamięcią serca. Więc całym sercem pragnę podziękować Państwu ANECIE i RAFAŁOWI BOBA za współfinansowanie i  zakupienie nagłośnienia, które jest niezbędne zarówno na zajęciach kółka misyjnego, jak i na lekcjach religii, a także do wystawiania jasełek. Dziękuję też za wspieranie wielu inicjatyw związanych z konkursami religijnymi (np: konkurs różańcowy,  konkurs ozdób bożonarodzeniowych), z kiermaszem czy z festynem, a także z katechezą i przede wszystkim z działalnością kółka misyjnego, w tym wyjazdu dzieci w czasie wakacji na odpoczynek nad morze do Mrzeżyna.

S.MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

W myśl zasady: “Kto dziękuje, ten otrzymuje”, pragnę serdecznie podziękować Państwu MONICE i ROBERTOWI BANASIK za współfinansowanie nagłośnienia, które jest potrzebne zarówno na zajęciach kółka misyjnego jak i do wystawiania jasełek i na lekcjach religii. Dziękuję za efektywne pomaganie przy wielu inicjatywach związanych z konkursami  religijnymi (takimi jak np: konkurs różańcowy, dzień świętego, ozdoby bożonarodzeniowe), z festynem i katechezą, a przede wszystkim z działalnością kółka misyjnego.

S.MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Okazywanie wdzięczności jest miarą naszych więzi międzyludzkich. Dlatego z radością dziękuję Pani IWONIE PORWIT za ufundowanie cennych i słodkich nagród dla 70 uczniów biorących udział w  Konkursie  Różańcowym. Dzięki dobroci i ofiarności Pani Iwony dzieci mogły zostać docenione za swój trud.

MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Wdzięczność jest najpiękniejszą formą spłacania długu. Pragnę zatem podziękować Państwu ANNIE i EDWARDOWI SZUBA za współfinansowanie nagłośnienia, ufundowanie nagród dla dzieci biorących udział w Konkursie Biblijnym a także za ochocze wspieranie działalności Kółka Misyjnego

MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Wszystko, co otrzymujemy w darze, uczy nas wdzięczności. Jakże więc nie dziękować Państwu EWIE i JERZEMU JASIŃSKIM za wspieranie działalności Kółka Misyjnego, za prowadzenie facebooka Grupy Misyjnej, za ufundowanie nagród dla dzieci biorących udział w konkursie ozdób bożonarodzeniowych, za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu w Jaworznie. Czynię to w imieniu własnym i dzieci!

MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Gdy w życie społeczne włączony jest element wdzięczności, to życie staje się piękniejsze i łatwiejsze. Pragnę więc podziękować Państwu DANUCIE i IRENEUSZOWI KĘDZIORA za pomoc podczas wystawiania jasełek a szczególnie  przy transporcie dekoracji i rekwizytów do  Przedszkola pod Arkadami, do  Domu Dziecka, do  “Betlejem” czyli  wspólnoty dla bezdomnych, do  Hospicjum w Jaworznie. Dziękuję za poświęcenie i ofiarność

MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

  Każdy chrześcijanin jest misjonarzem wynika to z sakramentu chrztu świętego. Cieszy fakt, że w naszej szkole znaleźli się Rodzice, którzy zaangażowali się w kolędowanie misyjne.Tą drogą pragnę podziękować  za odważne świadectwo wiary Rodzicom: MONIKA BANASIK, MONIKA BOBA, DANUTA KĘDZIORA, MARTA ZDANIEWSKA-DUDEK, RENATA LENARTOWICZ, ANETA GOLEŃ,  BARTŁOMIEJ DUBIEL, PAŃSTWO EWA i JERZY JASIŃSCY.

MARIOLA MAŁGORZATA SYJUD

Serdeczne podziękowania za przygotowanie Wigilii klasowej dla Pań: ELŻBIETY ĆWIK, KATARZYNY ŻURAWEK, KATARZYNY CZUBEK, GABRIELI ŻÓRAWSKIEJ, ANDŻEIKLI MAJKI, KATARZYNY ZYGMUNT, BEATY ZAJĄC, MONIKI SYNOWIEC ORAZ DLA PANÓW GRZEGORZA KONDOSZKA, ROBERTA PALUCHA klasa VIa z wychowawcą.

Pragnę gorąco podziękować Pani. KATARZYNIE BANASIK za zapewnienie transportu uczennicy na Podsumowanie XIII Diecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Małgorzata Świeżawska.

Serdeczne podziękowania dla Pań: MONIKI ROLEK i NADII GĘDOŚ za przygotowanie  poczęstunku i pomoc podczas Balu Karnawałowego, składają uczniowie klas 2 c z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla Pani. MARTY ZELECH za upieczenie pysznych babeczek, które umiliły zabawę karnawałową.  wych. D. Cieplik wraz z uczniami kl. 1c

Podziękowanie dla Pani RENATY CYRAN i Pani BLANKI CIESIELCZYK za upieczenie ciasta na Dzień Chłopca, a także za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości i zakup upominków. Składa wych. Anna Rożnowska wraz uczniami kl. 2b.

Serdeczne podziękowania dla Pai KATARZYNY KOSZOWSKIEJ i Pai EWY CZYŻEWSKIEJ za przygotowanie słodkiego poczęstunku z okazji Andrzejek. Składa klasa 2b z wychowawczynią Anna Rożnowską

Gorące podziękowania dla Pani ANNY GĘBORSKIEJ, Pani AGNIESZKI RUSZAJ i Pani MAGDALENY SMARZYŃSKIEJ za upieczenie pysznych ciast na wigilię klasową oraz dla Pani AGNIESZKI KOZUB, Pani EWY WIECZOREK, Pani ANNY ADAMIEC i Pani MARTY ZELECH za przygotowanie stołu i pomoc w organizacji tego dnia. wych. D.Cieplik i uczniowie kl. 1 c.

Gorące podziękowania dla Pań DOROTY ODRZYWOŁEK, MONIKI BRZEZINY, URSZULI ŚLUSARCZYK, ANETY BOBY za pyszne dania wigilijne. Dziękują uczniowie klasy II AG z wychowawczynią.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani MAŁGORZACIE CHECHELSKIEJ, Pani KLAUDII KNEROWICZ i Pani NATALII SKOPOWSKIEJ za zorganizowanie poczęstunku na zabawę andrzejkową w klasie II a. Wychowawca i uczniowie II a.

Serdeczne podziękowania dla Pań: B. MAMICY i A.LISTOWSKIEJ za przepyszne ciasto i babeczki z wróżbą. Składają uczniowie klasy 2c z wychowawcą.

Gorące podziękowania dla P: AGNIESZKI CIRY, JOANNY OCHOWICZ i ANNY ADAMIEC, które upiekły pyszne ciasta dla dzieci z okazji ślubowania, wdzięczni uczniowie 1c z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania dla Pani ANNY ADAMIEC za przygotowanie rogów obfitości, które umiliły ważny dzień  dla pierwszaczków – PASOWANIE NA UCZNIA, wychowankowie kl. 1c wraz z wych. D. Cieplik.

Serdeczne podziękowania dla Pań: EWY WIECZOREK, AGNIESZKI CIRY, JOANNY OCHOWICZ za przygotowanie imprezy z okazji ślubowania klas pierwszych, uczniowie 1c i wych. D. Cieplik.

Serdeczne podziękowania dla PANI ANNY ADAMIEC za przewiezienie swoim samochodem prac uczniów kl. I – III na konkurs plastyczny do ZOO w Chorzowie,wychowawczyni Dorota Cieplik wraz z uczniami.

Serdeczne podziękowania dla PANI ZUZANNY GUZY – BURY za upieczenie pysznego ciasta z okazji Dnia Chłopca oraz dla PANI AGNIESZKI CIRA, PANI EWY WIECZOREK, PANI ANNY ADAMIEC za współorganizację tej imprezy klasowej, wychowawczyni. kl. 1c Dorota Cieplik wraz z uczniami.

Serdeczne podziękowania dla PAŃSTWA MONIKI I  GRZEGORZA ROLKÓW za zasponsorowanie sprzętu sportowego dla klasy. Dziękują: uczniowie klasy 2c z wychowawczynią

Pragnę serdecznie podziękować RODZICOM uczniów klasy Ia (rocznik 2007) za cały rok owocnej współpracy, ogromne zaangażowanie i wielkie serce okazane mi w roku szkolnym 2014/2015. Anna Wątor

Podziękowania dla rodziców J. BŁACHUT, D. ĆWIK za przygotowanie słodkiego poczęstunku z okazji Dnia Chłopca. Uczniowie klasy 2c z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla PANI M. WÓJCIK za podarowanie dużej ilości  papieru ksero.Uczniowie klasy 2c z wychowawczynią.

Podziękowania dla P. M. GRZEGORCZYK i P. E. LICHOCKIEJ za pomoc w zorganizowaniu Dnia Chłopca i upieczenie ciasta. Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią.

Podziękowania dla PAŃSTWA KNEROWICZ  za przygotowanie drewna na ognisko z okazji  Dnia Chłopca. Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią.

Podziękowania dla P. A. CHECHELSKIEGO za podarowanie papieru ksero dla 2A. Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla PAŃ AGNIESZKI SROKI i KATARZYNY ŻURAWEK za słodki poczęstunek na Dzień Chłopaka. Uczniowie klasy 6 a z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla PANI KATARZYNY CZUBEK za pomoc przy organizacji klasowego Dnia Chłopaka. Uczniowie klasy 6 a z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla RADY RODZICÓW SZKOŁY i RADY RODZICÓW KLASY II A G –  P. ANECIE BOBIE za sfinalizowanie zakupu blatów na ławki do pracowni 52.  Uczniowie klasy 2 A G z wychowawczynią.

 

Rok szkolny 2014/2015

Serdeczne  podziękowania dla PAŃ J. BŁACHUT, B. MAMICY i PAŃSTWA SOLARZ oraz dla WSZYSTKICH RODZICÓW, za pomoc i wspólnie spędzony czas. Składa wychowawczyni 1 c.

Gorące podziękowania dla P. GRZEGORZA KONDOSZKA za pomoc i dowóz uczennic na I Konkurs Muzyczny “Letnim Krokiem z KARAOKE” 2015. Opiekun Małgorzata Świeżawska.

Podziękowania dla PP. URSZULI ŚLUSARCZYK, OLGI PIWOWARCZYK, EWY TUREK, EWY KNAPIK, MONIKI BRZEZINY za upieczenie pysznych ciast na Piknik Szkolny. Składa wychowawca klasy I a Małgorzata Świeżawska.

Serdeczne podziękowania dla PANI M. WÓJCIK I PAŃSTWA WRÓBEL za przygotowanie słodkiego poczęstunku z okazji Dnia Dziecka. Składa klasa 1c z wychowawcą.

Podziękowania dla pana: DARIUSZA DUBIELA za naprawę dwóch mikroskopów klasowych. Dzięki Państwa pomocy, nasze lekcje są urozmaicone w sprawny sprzęt. Podziękowania składa wychowawczyni II b, Katarzyna Gniadek.

Cała klasa II b dziękuje za pomoc w opiece i troskę podczas wycieczki klasowej do GEOsfery, pani AGNIESZCE CIRZE I RENACIE LICHOCKIEJ, podziękowania składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Składam podziękowania pani AGNIESZCE ZIĘBIE za troskę i bardzo sprawnym czuwaniem nad zaopatrywaniem klasy II b w niezbędne środki papiernicze, higieniczne itp., wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Dziękuję panu DARIUSZOWI DUBIELOWI, za 100 czerwonych, słodkich lizaków podarowanych na rzecz Pikniku Rodzinnego, wychowawczyni II B – Katarzyna Gniadek.

Uczniowie i  wychowawczyni DZIĘKUJĄ wszystkim rodzicom klasy I B gimnazjum a w szczególności PP. ANECIE BOBIE, AGNIESZCE MERCHUT, MONICE BOBIE za pomoc, wsparcie i organizację w roku szkolnym 2014/2015.

Kochanym Mamom z klasy II b, paniom: MAGDALENIE KUMALI, MARCIE LISAK, RENACIE LICHOCKIEJ, AGNIESZCE ZIĘBIE  – dziękuję  za upieczenie ciasta na Piknik Rodzinny, wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Kochanej pani Woźnej, pani HALINCE BOLEK, za nieustanna, życzliwą pomoc, cierpliwość w odpowiadaniu na nieskończone Nasze zapytania, ratowanie nas z zalanej łazienki, potarganych spodni, uśmiechnięte Urwisy z II B wraz z wychowawczynią Katarzyną Gniadek.

Gimnastyczne podziękowania dla odważnych, wysportowanych mam: pani ANETY ZWOLIŃSKIEJ, EWY SIDEŁKO-PALECZNY, AGNIESZKI CIRY za popołudniowe zmagania i przygotowania do zawodów „Mamo, Tato – baw się z nami”- i przede wszystkim dużą dawkę poczucia humoru, dziękują mali sportowcy z II b wraz z wychowawczynią Katarzyną Gniadek.

Gorące podziękowania dla P. MONIKI BOBY za pomoc i dowóz uczenia na Konkurs Piosenki z okresu „Solidarności”. Opiekun Małgorzata Świeżawska

Serdeczne podziękowania dla RODZICÓW z kl. III A gimnazjum za przygotowanie poczęstunku podczas egzaminów, a w szczególności dla Pani : KATARZYNY GANOBIS. W imieniu uczniów i swoim własnym, składa wychowawca klasy Maria Grubka.

Serdeczne podziękowania dla RODZICÓW z kl. IIIB gimnazjum za przygotowanie poczęstunku podczas egzaminów, a w szczególności dla Pań: MARZENY LEŚ i AGNIESZKI ZIĘBY. W imieniu dzieci i swoim własnym, składa wychowawca klasy Beata Strońska.

Gorące podziękowania dla PP. ANNY WILK i JÓZEFA PRZEBINDOWSKIEGO za pomoc i dowóz uczennic na Festiwal Kultury Dzieci i Młodzież „Jawor 2015”. Opiekun Małgorzata Świeżawska

Dziewczęta klasy I A wraz z wychowawcą dziękują chłopcom za wspaniale zorganizowaną uroczystość klasową z okazji Dnia Kobiet. Gorące podziękowania dla P. OLGI PIWOWARCZYK za iście królewski słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla Pań M.WIECZOREK i B. TUKAJ za smakołyki przygotowane na imprezę klasową.  Dziękują uczniowie klasy 1c z wychowawcą.

W imieniu wszystkich dziewczynek, wychowawczyni Katarzyny Gniadek, składamy podziękowania za niespodziankę z okazji Dnia Kobiet, Naszym Chłopakom  z II b oraz Pani AGNIESZCE ZIĘBIE za pomysł i hiacyntowe życzenia :-),DZIĘKUJEMY!

Serdeczne podziękowania dla Pań: K. ZYGMUNT, A. ZUBEL, R. ŻURAWIK oraz E. ŻMUDZKIEJ I N. GĘDOŚ, za przygotowanie poczęstunku i pomoc w organizacji imprezy z okazji Dnia Babci i Dziadka. wychowawczyni klasy I c, A. Staszewska

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz klasy dla pań: MONIKI BANASIK, ANNY KWAŚNIEWSKIEJ, MARTY ŁACHUT, KAROLINY POGODY, ANNY SEWERYN, KATARZYNY ZBOŻNIAK składa wychowawczyni i uczniowie klasy II „a”.

W imieniu uczniów klasy II „a” i wychowawczyni serdeczne podziękowania dla pani MONIKI BANASIK za podarowanie materiałów papierniczych oraz kserowanie kart pracy dla całej klasy.

Serdeczne podziękowanie dla Pań: M. ROLEK I J.BŁACHUT za upieczenie pysznych ciast na Kolędowy Koncert Charytatywny. Alicja Staszewska

Pragnę gorąco podziękować P. KRZYSZTOFOWI BANASIKOWI za zapewnienie transportu na Podsumowanie XII Diecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Małgorzata Świeżawska

Dziękuję RODZICOM KLASY III B GIMNAZJUM za wzięcie udziału w Szkolnej Akcji Charytatywnej “Szlachetna Paczka” Wychowawca Beata Strońska

Serdeczne podziękowania Dla Pani MARZENY LEŚ I PANI AGNIESZKI ZIĘBY za szczególny wkład pracy i współfinansowanie zakupu produktów do “Szlachetnej Paczki” w imieniu własnym i uczniów  wychowawca Beata Strońska

Serdeczne podziękowania dla P. M.ROLEK i RODZICÓW FILIPA SŁOWIŃSKIEGO, za przygotowanie spotkania wigilijnego oraz dla P. J. STALMARSKIEJ za przygotowanie słodkiego poczęstunku składają uczniowie klasy I i wychowawca Alicja Staszewska

Serdeczne podziękowania dla Pań: MARCELINY RADKO, ANNY KORLACKIEJ, ELWIRY LICHOCKIEJ, IDY KOTYLI, BOŻENY MATUSIK, EWELINY PATYK, ROKSANY KAŁA, STANISŁAWY ODRZYWOLSKIEJ i RENATY PEROCZYK za przygotowanie pysznych wypieków i pomoc w organizacji imprez klasowych. Uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią Anną Wątor

Serdeczne podziękowania dla Pań: AGNIESZKI GĘDOŚ, IDY KOTYLI, KAROLINY PADŁO i MONIKI SZLACHCIC za ogromne zaangażowanie w organizację Wigilii klasowej, przygotowanie pysznych dań i wypieków oraz cudnej dekoracji wigilijnej. Uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią Anną Wątor

Pragnę gorąco podziękować wszystkim RODZICOM obecnej klasy 4 a za trzyletnią współpracę i zaangażowanie w sprawy klasowe Anna Wątor

Serdeczne podziękowania dla Pań KATARZYNY ŻURAWEK i AGNIESZKI GRUCY za przygotowanie słodkiego poczęstunku z okazji Andrzejek. Składa klasa 5a z wychowawczynią

Serdeczne podziękowania dla Pań KATARZYNY ZIELIŃSKIEJ i KATARZYNY ŻURAWEK za przygotowanie słodkiego poczęstunku, dla Pani KATARZYNY ZYGMUNT za ugotowanie pysznego barszczu, dla Pań ELŻBIETY ĆWIK, KATARZYNY ŻURAWEK i KATARZYNY ZYGMUNT za zorganizowanie klasowej wigilii, dla Panów ROBERTA PALUCHY i GRZEGORZA KONDOSZKA za przywiezienie sprzętu grającego. Dziękują: klasa 5a z wychowawczynią.

Pragniemy serdecznie podziękować za pyszności przygotowane na wigilię klasową przez Mamy z I A G DANUTĘ KONDOSZEK, ANETĘ BOBĘ, OLGĘ PIWOWARCZYK, MAGDALENĘ SIEWIOR, podziękowania dla Pana ROBERTA PALUCHA za zaangażowanie w uświetnieniu naszego spotkania. Uczniowie i wychowawca klasy I A G

Ekologicznie dziękuję WSZYSTKIM RODZICOM za pomoc w przygotowaniu ekologicznych, kolorowych pelerynek, plakatów i transparentów na ogólnopolską akcję „KOCHASZ DZIECI – NIE PAL ŚMIECI” – było NAS dobrze widać, słychać też J , wychowawczyni II b, współkoordynator akcji- Katarzyna Gniadek

Pragnę serdecznie podziękować za pyszności upieczone przez Mamy z II b: ANETĘ KAPUŚNIK, AGNIESZKĘ ZIĘBĘ i RENATĘ LICHOCKĄ. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i zaangażowanie podczas dyskoteki andrzejkowej.  W sprawnym przygotowaniu  i dekoracji stołu z poczęstunkiem pomagała również pani Agnieszka Cira, dziękuję Katarzyna Gniadek

Podziękowania za błyskawiczną pomoc dla pana konserwatora JACKA SZYNALIKA w przypięciu ogromnych kurtyn na karniszach na warsztaty dla całej edukacji wczesnoszkolnej: „Bezpieczniki TAURONA”, składa koordynator akcji: Katarzyna Gniadek

Serdecznie dziękuję Panu MARIUSZOWI LISAKOWI za zorganizowanie spotkania szkoleniowego z czterema psami policyjnymi i rzecznikiem prasowym policji oraz przekazanie dla dzieci obu klas drugich gadżetów w postaci odblasków dla każdego dziecka :-)) Dziękuję za przeprowadzone szkolenie na wypadek zaatakowania przez psa i przypomnienie zasad poruszania się po drodze do szkoły i do domu, wychowawczyni Katarzyna Gniadek

Dziękuję RODZICOM z II B, za pomoc w przywiezieniu ziemi i tym samym włączenie się w mały wolontariat uczniów klas II – ch w sadzeniu żonkili na szkolnym Polu Nadziei.

W samym sercu szkoły, na szkolnym dziedzińcu, dzięki współpracy z przedstawicielem Stowarzyszenia Hospicjum Panem MACIEJEM STANKO, uczniowie klas drugich posadzili około 200 żonkili. Żonkile to międzynarodowy symbol nadziei. Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy włączyli się w kampanię, Katarzyna Gniadek

Podziękowanie dla Pań A. LISTOWSKIEJ i B. MAMICY za upieczenie pysznych ciast z okazji ”Pasowania na ucznia” oraz podziękowanie dla pozostałych rodziców za pomoc i uczestnictwo w tym szczególnym wydarzeniu.

Podziękowania, za przygotowanie i czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci w pieczeniu kiełbasek podczas udanego ogniska klasowego z okazji Dnia Chłopaka dla niezastąpionych Rodziców: MARCINA ZDANIEWSKIEGO, RAFAŁA LICHOCKIEGO, AGNIESZKI ZIĘBY- za pyszne ciasto i bardzo sprawną pomoc. gastronomiczną dla zgłodniałych drugoklasistów, składa wychowawczyni: Katarzyna Gniadek.

Dziękuję , za pamięć, ciepłe, serdeczne słowa, oryginalne, samodzielnie wykonane, bardzo kolorowe – przepiękne laurki i przepyszny tort od uczniów klasy drugiej „b” wraz z Rodzicami, składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Rodzice, uczniowie II B wraz z wychowawczynią Katarzyną Gniadek pragną podziękować Naszemu Konserwatorowi panu JACKOWI SZYNALIKOWI za estetyczne przygotowanie terenu i bezpieczne miejsce na rozpalenie ogniska, za pomoc w „rekultywacji” szkolnego ogródka na dziedzińcu szkoły dla klas drugich z edukacji wczesnoszkolnej.

Podziękowania  dla troskliwych Dziadków  państwa: MARII I ANDRZEJA DYMÓW za troskę i serce włożone w  przygotowanie  i  dostarczenie bogatych koszy warzyw na lekcję pokazową dla uczniów klasy II „b”, składa Katarzyna Gniadek.

Słodkie podziękowania za pyszne przetwory jesienne , dla Rodziców i Dziadków z klasy II „b”, którzy dostarczyli nam niesamowitych smaków mijającego lata, podczas zajęć z edukacji przyrodniczo- środowiskowych, składa wychowawczyni II b, Katarzyna Gniadek.

Uczniowie klasy II „b”, składają J podziękowania mlaskając na samo wspomnienia kosza jadalnych, przepysznych, domowych prawdziwków – Niespodzianka się udała i to jak – dzięki Pani AGNIESZCE ZIĘBIE i za to pragniemy słodko podziękować, wychowawczyni wraz z wychowankami z II „b”, Katarzyna Gniadek.

Serdeczne podziękowania dla PANI J.BŁACHUT i D. ĆWIK za przepyszne ciasto na uroczystość klasową z okazji Dnia Chłopca. Dziękują uczniowie klasy pierwszej i wychowawczyni A.Staszewska

Serdecznie dziękujemy PANI MAŁGORZACIE PAWLAK za pomoc  w przygotowaniu dekoracji na apel z okazji Święta Edukacji Narodowej Wychowawczynie klas 5a i 5b Szkoły Podstawowej

Serdeczne podziękowania  dla PANI KATARZYNY CZOPIK , za współpracę,  pomoc i zaangażowanie w życie klasy Wychowawczynie klas 5a i 5b Szkoły Podstawowej

Serdeczne podziękowania dla PAŃ ELŻBIETY ĆWIK i KATARZYNY ŻURAWEK za opracowanie i wykonanie dyplomów dla nauczycieli, pracowników obsługi i administracji oraz gości z okazji Święta Edukacji Narodowej składają wychowawczynie klas 5a i 5b.

Serdeczne podziękowania dla PANI MARZENY LEŚ, RODZICÓW i UCZNIÓW klasy III b Gimnazjum 10 za pamięć i szacunek dla pracy nauczyciela składa wychowawca Beata Strońska

Podziękowania dla P. ANNY FILIPCZYK i P. ANNY WALCZYK za współorganizacje Dnia Chłopca oraz P. Walczyk za upieczenie ciasta na tą uroczystość składa wychowawca i uczniowie klasy 3a.

Podziękowania dla PANI KATARZYNY CZUBEK za pomoc w zorganizowaniu klasowego Dnia Chłopaka składa klasa 5a z wychowawcą.

Podziękowania dla PAŃ AGNIESZKI SROKI oraz GABRIELI ŻÓRAWSKIEJ za przygotowanie słodkiego poczęstunku z okazji Dnia Chłopaka składa klasa 5a z wychowawcą.

Podziękowania dla PAŃ MONIKI BRZEZINY i EWY KNAPIK – POZNAŃSKIEJ za pyszne słodkości na uroczystość klasową z okazji “Dnia Chłopca” składają uczniowie  klasy Ia gimnazjum i wychowawca.

Podziękowanie dla PANI MARZENY LEŚ , AGNIESZKI ZIĘBY oraz WSZYSTKICH RODZICÓW KLASY III B GIMNAZJUM za pracę i pomoc społeczną na rzecz klasy i szkoły w roku szkolnym 2013/2014. W imieniu własnym i uczniów składa wychowawca Beata Strońska.

Rok szkolny 2013/2014

Podziękowania dla Mam Z 1B: AGNIESZKI CIRY, GABRIELII CZESAK, JUSTYNY ŚCIGAJ, ANETY PIECKI, MONIKI ZEMŁY, ANETY ZWOLIŃSKIEJ za zgłoszenie się i upieczenie pysznych ciast na Jubileuszowy Piknik, składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek

Podziękowania dla P. IWONY ŁYSIK za pomoc w dotarciu uczennic na podsumowanie festiwalu. Składa opiekun Małgorzata Świeżawska

Pyszne podziękowania za upieczenie ciast i ciasteczek na Miejski Konkurs Omnibus 2014 dla niezastąpionych Rodziców z klasy I B: AGNIESZKI CIRY i ANETY KAPUŚNIK składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Podziękowanie dla Rodzica z klasy I B – DARIUSZA DUBIELA za ufundowanie słodkich nagród dla dzieci biorących udział Miejskim Konkursie Omnibus 2014, składa Katarzyna Gniadek.

Koszyk podziękowań dla MARTY i MARIUSZA LISAKÓW,  Rodziców z klasy I B, za całoroczne, systematyczne ukwiecanie kącika przyrody, dzięki Państwa pomocy wszystkie dzieci mają okazję do codziennych obserwacji na żywo prawdziwych okazów przyrody. Podziękowania składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek wraz gromadką roześmianych pierwszoklasistów z IB.

Serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH RODZICÓW UCZNIÓW KLASY IV A za sfinansowanie malowania sali nr 53 składa wychowawca i uczniowie.

Serdeczne podziękowania dla Państwa: AGNIESZKI BĄDKOWSKIEJ, GRZEGORZA CZOPIKA, KATARZYNY CZUBEK, ELŻBIETY ĆWIK, GABRIELI ŻÓRAWSKIEJ, JERZEGO FRANKA, GRZEGORZA KONDOSZKA, JOLANTY I GRZEGORZA KRASIŃSKICH, ANDŻELIKI I DANIELA MAJKÓW, MONIKI SYNOWIEC, BEATY ZAJĄC, ARTURA ZIELIŃSKIEGO, KATARZYNY ZYGMUNT, KATARZYNY ŻURAWEK za wymalowanie i uporządkowanie sali nr 53 oraz zamontowanie listew ochronnych i odnowienie biurka składa wychowawca uczniowie klasy 4a

Podziękowania dla pań MONIKI SYNOWIEC i KATARZYNY ŻURAWEK za opiekę  nad uczniami naszej szkoły w czasie dyskoteki szkolnej.

Podziękowania dla panów MICHAŁA ŻURAWEK i MICHAŁA ZYGMUNTA za zamontowanie rzutnika w sali numer 53 składa opiekun pracowni Monika Igielińska.

Podziękowania dla wszystkich Rodziców zaangażowanych w przygotowanie pomysłowych, oryginalnych i niepowtarzalnych pelerynek na ekologiczną akcję „Kochasz dzieci- nie pal śmieci”, składa wychowawczyni klasy I b Katarzyna Gniadek.

Dziękuję pani AGNIESZCE ZIĘBIE za upieczoną osobiście niespodziankę dla dzieci z klasy I b  na akcję „Kochasz dzieci- nie pal śmieci”, wychowawczyni Katarzyna Gniadek

Serdeczne podziękowania  za poświęcony czas, trud włożony w przygotowanie rożków i biretów na pasowanie pierwszoklasistów dla pań: AGNIESZKI ZIĘBY, EWY SIDEŁKO-PALECZNY, KATARZYNY DUBIEL i AGNIESZKI CIRY składa wychowawczyni klasy I „b”  Katarzyna Gniadek.

Podziękowania dla pani AGNIESZKI GRUCY za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc w organizacji imprezy klasowej. Klasa IV a z wychowawcą.

Podziękowania dla pani KATARZYNY CZOPIK i AGNIESZKI GRUCY za pomoc w organizacji codziennego życia klasy. Klasa IV a z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania  dla pań: MARTY LISAK, AGNIESZKI ZIĘBY i MONIKI ZEMŁY za przygotowanie niespodzianek i pysznego poczęstunku na Dzień Chłopca- składa wychowawczyni klasy I „b”  Katarzyna Gniadek.

W imieniu uczniów z klasy I „B” i wychowawczyni Katarzyny Gniadek serdeczne podziękowania dla pani ANNY SOSIN za podarowanie materiałów papierniczych dla całej klasy.

Ogromne podziękowania dla pani MARTY DUDEK, za zakup pomocy papierniczych i plastycznych dla pierwszoklasistów z klasy 1„ B”

Podziękowanie dla p. KATARZYNY KOSZOWSKIEJ za upieczenie ciasta na Dzień Chłopca, a także pp. ANNIE FILIPCZYK i ALEKSANDRZE SZCZECINIE za pomoc w  przygotowaniu tej uroczystości. wych. Dorota Cieplik wraz uczniami kl. 2a

Serdeczne podziękowanie dla p. MACIEJA ODRZYWOŁKA za pomoc w zakupie projektora i jego montaż w sali nr 23, a także dla p. BOGUSŁAWA HALBINY za zakup farby i wymalowanie ekranu. wdzięczni uczniowie kl. 2a wraz z wych. D. Cieplik

 

Rok szkolny 2012/2013

DZIĘKUJEMY P. ANECIE BANASIK za pyszne wypieki na uroczystość klasową z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą.

DZIĘKUJEMY P. PAULI SZUMNIAK za pomoc w przygotowaniu uroczystości klasowej z okazji Dnia Kobiet. Wychowawca i uczniowie klasy IIIa.

Serdeczne podziękowania za OGROMNĄ  pomoc przy organizacji malowania sali nr 22 dla Państwa BORKOWSKICH. Anna Wątor z uczniami II a.

Serdeczne podziękowania także za pomoc przy malowaniu sali nr 22 dla Panów: ŁUKASZA GANOBISA, KLAUDIUSZA OLIŃSKIEGO i ADAMA JAGOCHY Anna Wątor z uczniami II a.

Serdeczne podziękowania  za pomoc przy organizacji imprez klasowych dla Pań: DOROTY JURKOWSKIEJ, MAGDALENY GANOBIS i ANETY BANASIK. Anna Wątor z uczniami II a.

Podziękowanie dla wspaniałych mam: KATARZYNY ŻURAWEK I KATARZYNY ZIELIŃSKIEJ, które zaproponowały i  przygotowywały uroczyste spotkanie wigilijne w klasie III„a”.

Podziękowania za troskę, pomysłowość dla rodzica KATARZYNY CZUBEK, w imieniu najmłodszych za prezenty mikołajkowe i choinkowe,  składa wychowawczyni klasy III „a” Katarzyna Gniadek.

Serdeczne podziękowania dla PP. MONIKI BRZEZINY, WIESŁAWY BERGIEŁ, BARBARY PLEBANEK, ANNY GONTARZ i EWY KOŻUCH za pomoc w zorganizowaniu wigilii klasowej składa wychowawca i uczniowie kl. III A

Podziękowanie dla PANI MONIKI BOLEK za wsparcie logistyczne w Konkursie Kolęd i Pastorałek składa Małgorzata Świeżawska.

Serdeczne podziękowania dla Państwa PAULI i JACKA SZUMNIAKÓW za papier ksero dla uczniów składa wychowawca i uczniowie klasy III A.
Podziękowania dla Pań MONIKI BRZEZINY I EWY KOŻUCH za pyszne ciasta na uroczystość klasową z okazji Dnia Chłopca składa wychowawca i uczniowie klasy III A.
Serdeczne podziękowania dla PAŃSTWA MATLÓW za pomoc w zorganizowaniu pieczenia kiełbasek podczas rajdu „Sławków Knieje” składa wychowawca klasy I B G. Beata Strońska.

Serdeczne podziękowania dla PAŃSTWA PIWOWARCZYKÓW za pomoc w zorganizowaniu pieczenia kiełbasek podczas rajdu „Sławków Knieje” składa wychowawca klasy I B G Beata Strońska.

Serdeczne podziękowania dla PAŃSTWA GRABSKICH za pomoc w zorganizowaniu pieczenia kiełbasek podczas rajdu „Sławków Knieje” składa wychowawca klasy I B G Beata Strońska.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców z klasy III A: MICHAŁA ZYGMUNTA i MICHAŁA ŻURAWKA za poświęcony prywatny czas i fachowe zamontowanie tablic w pracowni numer 24 składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek wraz z wdzięcznymi wychowankami.
Serdeczne podziękowania dla PANI MARENY LEŚ i AGNIESZKI ZIĘBY za nieustającą pomoc i opiekę nad klasą I B składa wychowawca Beata Strońska.

Podziękowanie dla PANA DARIUSZA WILKA za wsparcie logistyczne w Konkursie Kolęd i Pastorałek składa Małgorzata Świeżawska.

Państwu BEACIE i ANDRZEJOWI ZAJĄCOM składam podziękowanie za WIELKI DAR SERCA na rzecz szkoły, za zamówienie i zakup tablic meblowych – wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

 

Rok szkolny 2011/2012

Serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH RODZICÓW klasy I a za zaangażowanie w przygotowanie strojów na przedstawienie pt. “Calineczka” wystawiane podczas Koncertu Charytatywnego wychowawczyni A. Wątor wraz z uczniami klasy Ia.

Podziękowanie dla Państwa A.M. BORKOWSKICH I A. Ł. GANOBISÓW za artykuły papiernicze dla uczniów klasy Ia składa wychowawca Anna Wątor.

Serdeczne podziękowania dla PP.A.A. BANASIKÓW, A. R. BOBÓW, A. M. BORKOWSKICH, A. S. CZESAKÓW,  K. Z. FRĄCKIEWICZÓW, M. Ł. GANOBISÓW za pyszne słodkości na imprezy klasowe składają uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią.

Podziękowania dla PP. M. GANOBIS, D. JURKOWSKIEJ, E. TUREK za pomoc w organizacji wigilii klasowej składają uczniowie i wychowawczyni klasy I a.

Serdeczne podziękowania dla RODZICÓW KLASY VI A za pomoc w organizacji wigilii klasowej składają uczniowie i wychowawca. Serdeczne podziękowania za pomoc w integrację klasy w trudnych sytuacjach życiowych.

Podziękowania dla WSZYSTKICH RODZICÓW a w szczególności dla Pań AGATY DOBOSZ, MIRONY SIGA oraz AGNIESZKI SŁOWIK składa wychowawca klasy Maria Grubka.

Podziękowania dla Pani ANGELIKI SMALCERZ za zakup materiałów i wykonanie dekoracji na X Koncert Charytatywny składa wychowawca klasy VI b Beata Strońska.

Serdeczne podziękowania dla Państwa N.K. LIPNICKICH za przekazanie pięknych dyplomów na potrzeby klasowe składa wychowawczyni A. Wątor wraz z uczniami klasy Ia.

Serdeczne podziękowania dla Państwa A. B. DUBIEL I D. K. JURKOWSKICH za upieczenie pysznych ciast na Koncert Charytatywny  wychowawczyni A. Wątor wraz z uczniami klasy Ia.

Serdecznie dziękuje Pani MONICE BRZEZINIE, MAŁGORZACIE RYŃCY, EWIE i JANOWI KOŻUCHOM za pomoc w przygotowaniu wigilii klasowej, klasa II A oraz wychowawca.

Klasa VI b wraz z wychowawczynią Beatą Strońską dziękuje Pani MARZENIE LEŚ za organizację Dnia Chłopca.

Pani KATARZYNIE BANASIK za pyszny, słodki poczęstunek, przygotowany na imprezę klasową z okazji Dnia Chłopca dziękuje klasa II A G oraz wychowawca.

 

Rok szkolny 2010/2011

Serdeczne podziękowania dla Pani KAROLINY UZNAŃSKIEJ pomoc w przygotowaniach do udziału klasy Vb w “Święcie Wiosny”, składa wychowawca Beata Strońska.

Serdeczne podziękowania dla Pani AGNIESZKI SZYMANIAK za zdjęcia klasowe i pracę na rzecz klasy składa wychowawca Beata Strońska.

Dziękuję w imieniu klasy V b Pani MAŁGORZACIE HALBINIE za pracę na rzecz klasy i szkoły wychowawca Beata Strońska.

Serdeczne podziękowania dla Pana TOMASZA ZAJĄCA za zorganizowanie i nadzorowanie prac remontowych w pracowni nr 15, jak również za sponsorowanie elementów wykończeniowych do pracowni. składają klasa V b z wychowawcą.

Podziękowanie dla Pań MAŁGORZATY CIOŁCZYK i GABRIELI STACHAŃCZYK za przygotowanie pięknych strojów do występu na koncert charytatywny. składają klasa IIa z wychowawcą.

Podziękowanie dla P. TERESY i JANA ŁABUZÓW za przygotowanie ciasta i tortów na zabawę karnawałową oraz P. M. CIOŁCZYK i J. BĘBENEK za pomoc w organizacji tej imprezy. składają klasa II a z wychowawcą

Serdeczne podziękowania dla Pań MAŁGORZATY CIOŁCZYK i ARLENY MAJMUREK za przygotowanie wigilii klasowej składają klasa II a z wychowawcą.

Noworoczne podziękowania dla Rodziców z klasy I a : KATARZYNY ZYGMUNT, KATARZYNY CZOPIK, KATARZYNY ŻURAWEK  i KATARZYNY CZUBEK za przygotowanie świątecznej wigilii, upieczenie ciasta i przygotowanie niespodzianek dla najmłodszych składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Serdeczne podziękowania  Paniom M. PALCE i A. GREBLI za pomoc w przygotowaniu klasowej Wigilii oraz Paniom M. PALCE i A. GREBLI za przygotowanie pysznego poczęstunku wigilijnego składają klasa III a z wychowawcą.

W imieniu uczniów z klasy I A gimnazjum i wychowawczyni serdeczne podziękowania dla Pań PAULI SZUMNIAK, MAŁGORZATY ROCZKALSKIEJ, JOANNY DĘBECKIEJ, MONIKI BRZEZINY przygotowanie wigilii klasowej i prezentów mikołajkowych.

Serdeczne podziękowania  dla Pań: AGNISZKI KUBECZKO i GABRIELI FLUDER za upieczenie ciast na Ślubowanie Klas Pierwszych – składają uczniowie i  wychowawczyni klasy I „a”

W imieniu uczniów z klasy I “a”i wychowawczyni serdeczne podziękowania dla Pani KATARZYNY CZUBEK za zakupienie pomocy papierniczych dla całej klasy.

Ogromne podziękowania dla rodziców Pani Agnieszki Grucy, Jolanty Krasińskiej i Pana Michała Żurawka za kserowanie materiałów dla pierwszoklasistów z klasy „ A” .

Klasa IV b wraz z wychowawcą dziękują za przygotowanie spotkania z okazji Dnia Chłopca: Pani Elżbiecie Ćwik za upieczenie ciasta, Pani Dorocie Rak za zakup upominków, babci i dziadkowi Karoliny Wilk za zakup napoi i babeczek.

Podziękowanie dla  Pań Doroty Krawczyk, Jolanty Kulczyk, Joanny Kamińskiej za pyszne ciasta przygotowane na imprezę klasową składa klasa II a  z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania  dla Pani MARIOLI PALKI za przygotowanie pysznego poczęstunku z okazji Dnia Chłopca składa klasa III a z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania dla Pani AGNIESZKI ZIĘBY za pomoc w organizacji Dnia Chłopca składa klasa V b i wychowawca.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Dziękujemy rodzicom klasy I A za pomoc w przygotowaniu imprezy klasowej z okazji Dnia Chłopca a szczególnie pp. KATARZYNIE BANASIK, PAULI SZUMNIAK, MONICE BRZEZINIE, MAŁGORZACIE ROCZKALSKIEJ -dziewczęta, chłopcy i wychowawca kl. I A

 

Rok szkolny 2009/2010

Podziękowania dla p. PAULI SZUMNIAK za pomoc w przygotowaniu uroczystości klasowej z okazji Dnia Kobiet składają uczniowie kl. VI a wraz z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania dla pani ANNY MATLI i pani MARTY ODRZYWOLSKIEJ za przygotowanie imprezy klasowej Dnia Kobiet składają uczniowie kl. IV b wraz z wychowawczynią.

Serdecznie dziękujemy p. JOANNIE KOŹMIN za upieczenie pysznego ciasta na klasowy Dzień Kobiet. Składa klasa 5 b z wychowawcą.

Szkolny festyn uświetniły wypieki przygotowane przez rodziców z klasy IVb. Podziękowania dla pani MARTY ODRZYWOLSKIEJ i ANGELIKI SMALCERZ składa wychowawca – Beata Strońska

Wychowawca oraz uczniowie z klasy IVb serdecznie dziękują pani A.MATLI i p. Ż. SENDERA za zorganizowanie i przygotowanie wigilii klasowej

Podziękowania dla p. IZABELI BRZĘCZEK, p. BOGUSŁAWY HELBIN, p. DANUTY ŚMIETAŃSKIEJ za upieczenie ciasta na Wigilię klasową oraz pomoc w przygotowaniu Wigilii dla p. BOGUSŁAWY HELBIN i p. JANA KORLACKIEGO składają uczniowie kl. II B z wychowawcą.

Serdeczne podziękowania dla Państwa PEREK i Państwa ZAJĄC za “słodkości” na wigilijnym stole klasy IV b składają wdzięczni uczniowie z wychowawcą.

Za pomysłowość, dużą cierpliwość i zaangażowanie w prezentację techniki składania papieru orgiami dla klasy III B, składają podziękowania pani ELŻBIECIE MAZGAJ wdzięczni uczniowie wraz z wychowawczynią.

Podziękowania dla pani MAŁGORZATY TRZEŚNIOWSKIEJ za zakup pomocy papierniczych dla klasy III B składa wychowawczyni: Katarzyna Gniadek.

Za własna, bezinteresowną inicjatywę skserowania lektury dla całej klasy, a jednocześnie dar dla biblioteki szkolnej, wielkie podziękowania dla pani MAŁGORZATY SAJDAK składa wychowawczyni z klasy III B.

Klasa 5b wraz z wychowawcą serdecznie dziękują Paniom ANECIE MICHALIK i IWONIE ŁYSIK za upieczenie pysznych ciast na wigilię klasową oraz VII Koncert Charytatywny.

Serdeczne podziękowania za przygotowanie pysznego poczęstunku na I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla Pań MARTY MUCHY, MONIKI ROLEK, EDYTY JARCZYK, MONIKI PALKI składają organizatorki konkursu.

Za słodki poczęstunek i soczki z okazji balu jesiennego, podziękowania składają uczniowie klasy |III b, Panią: ELŻBIECIE MAZGAJ i GABRIELI DOLEDZE.

Wdzięczni uczniowie klasy III B z wychowawczynią dziękują Panu MARKOWI RAKOWI za spotkanie i przybliżenie wiadomości o pracy kopalni i pracujących tam górników.

Mile zaskoczone wigilijną niespodzianką, dzieci z klasy III B, dziękują Pani GABRIELI DOLEDZE za zasponsorowanie prezentów dla całej klasy.

Podziękowanie, dla Pani DOROTY RAK, za upieczenie ciasta na wigilijne spotkanie klasowe, składają uczniowie klasy III B z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania, za wykonanie elementów dekoracyjnych na spotkanie wigilijne dla klasy III B, dla Pań: ELŻBIETY KROK I ALICJI STASZEWSKIEJ, składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Podziękowania dla Pani ANGELIKI OLIŃSKIEJ za przygotowanie poczęstunku na bal karnawałowy składają uczniowie i wychowawca klasy III B

Serdeczne podziękowania dla Pań BARBARY BARAN, AGATY STALMARSKIEJj, MARIOLI PALKI za pomoc w przygotowaniu Wigilii klasowej składają uczniowie i wychowawca kl, IIA

Serdeczne podziękowania dla Pań MARIOLI PALKII, JOLANTY KOCOŁ oraz AGATY STALMARSKIEJj za przygotowanie pysznego poczęstunku wigilijnego składają uczniowie i wychowawca kl. IIA

Serdeczne podziękowania dla Państwa HALBINÓW, ZAJĄCÓW, SALIi oraz dla Pani MARTY ODRZYWOLSKIEJ za pomoc i udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez szkołę, jak również dla Państwa HALBINÓW za wykonanie dekoracji na rzecz klasy i szkoły.Wychowawca i uczniowie kl. IVb

Serdeczne podziękowania dla Państwa BEATY i MIŁOSZA OMASTKÓW, Pani URSZULI BĘBENEK oraz Pani AGNIESZKI GREBLI za pomoc w przygotowaniu apelu z okazji Święta Niepodległości. Wychowawczynie i uczniowie klas IIa i IIb

Za pomysłowość, dużą cierpliwość i zaangażowanie w prezentację techniki składania papieru orgiami dla klasy III B, składają podziękowania Pani ELŻBIECIE MAZGAJ wdzięczni uczniowie wraz z wychowawczynią.

Podziękowania dla Pani MAŁGORZATY TRZEŚNIOWSKIEJ za zakup pomocy papierniczych dla klasy III B składa wychowawczyni: Katarzyna Gniadek.

Za własna, bezinteresowną inicjatywę skserowania lektury dla całej klasy, a jednocześnie dar dla biblioteki szkolnej, wielkie podziękowania dla Pani MAŁGORZATY SAJDAK składa wychowawczyni z klasy III B.

Wdzięczni chłopcy z klasy III B wraz z wychowawcą dziękują przewodniczącej trójki klasowej Edycie Palce za zakupienie trzech piłek klasowych z okazji Dnia Chłopca. Podziękowania dla Pana Zbyszka Palki za napompowanie tychże piłek.

Uśmiechnięci trzecioklasiści wraz z wychowawczynią dziękują za ciągłe i bezinteresowne zaopatrzenie w środki higieniczne Panu Darkowi Wilkowi.

Za pyszne ciasto i poświęcony czas na przygotowanie słodkiego poczęstunku dla klasy III b składa podziękowania wychowawczyni na ręce Pani  Moniki Majki .

Za sponsorowanie naklejek na nagrody dla dzieci oraz bezinteresowne laminowanie pomocy dydaktycznych podziękowanie dla Pani Edyty Palki składają zadowoleni uczniowie z klasy III b wraz z wychowawczynią.

Wielkie podziękowania dla Pani Grażyny Rutkowskiej składają wdzięczni uczniowie z klasy III b wraz z wychowawczynią Katarzyną Gniadek za bardzo twórcze spotkanie, wspaniale przygotowaną lekcję oraz bogate pomoce i naukę układania bukietów z jesiennych liści.

Wychowawczyni i uczniowie klasy V b dziękują Paniom: A. Mlostek, B. Ciołczyk za przygotowanie poczęstunku z okazji Dnia Chłopca. Pani B. Ciołczyk dziękujemy również za pomoc w organizacji imprezy klasowej.

 

Rok szkolny 2008/2009

Klasa 4 b wraz z wychowawcą dziękuje Pani Barbarze Ciołczyk za ogromne zaangażowanie w organizację klasowego Dnia Kobiet Dziękujemy również Pani Radko za upieczenie pysznego ciasta.

Serdeczne podziękowania dla Pani Elżbiety Paluch za ciasto na imprezę klasową z okazji Dnia Kobiet składają uczniowie kl. V a z wychowawcą

Serdecznie dziękujemy Pani B. Baran za przygotowanie słodkiego poczęstunku na klasowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie i wychowawczyni kl. I a

Serdeczne podziękowania dla Pani A. Grebli za pomoc w zorganizowaniu kuligu składa klasa I a z wychowawczynią

Wychowawca oraz uczniowie klasy I B serdecznie dziękują Paniom T. Sali, R. Sopacie oraz B. Helbin za poczęstunek i pomoc w przygotowaniu Wigiliii

Podziękowanie dla trójki klasowej – Państwa: Edyty Palki, Moniki Majki i Dariusza Wilka za życzliwą pomoc w pierwszym semestrze w klasie II B, przy uroczystościach klasowych i szkolnych, za zakup prezentów dla dzieci i niezbędnych pomocy papierniczych składa wychowawczyni Katarzyna Gniadek.

Dziękujemy Paniom Renacie Wacławek i Barbarze Ciołczyk za ciasto oraz za barszcz z uszkami na Wigilię klasową. Pani Barbarze Ciołczyk dziękujemy również za zorganizowanie wspaniałej Wigilii: zakup prezentów, przygotowanie stołu wigilijnego i pomoc w trakcie spotkania klasowego. Klasa 4b wraz z wychowawczynią.

Dziękujemy Paniom Katarzynie Długajczyk i Joannie Dębeckiej za pyszne ciasta oraz Paniom Katarzynie Banasik i Małgorzacie Roczkalskiej za barszcz i paszteciki na Wigilię klasową. Klasa 5 a wraz z wychowawczynią.

Serdecznie dziękujemy Panom Jackowi Szumniakowi i Arturowi Halskiemu za zakup wspaniałych prezentów na spotkanie wigilijne wdzięczni uczniowie z klasy 5 a wraz z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla Pani Marty Muchy za pomysł i zasponsorowanie dla dzieci prezencików mikołajkowych składa klasa II B z wychowawczynią.

Podziękowania dla Pani Gabrieli Dolega za ofiarowanie breloczków do kluczy klasowych składa klasa II B z wychowawczynią.

Podziękowanie dla Pani Doroty Szwajnoch za upieczenie ciasta i pomoc w przygotowaniu poczęstunku na Andrzejki składają uczniowie z klasy II B z wychowawczynią.

Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie Mazgaj za wykonanie kolorowego ksera dyplomów i zakup pomocy na zajęcia plastyczne. Wdzięczni uczniowie z klasy II b z wychowawczynią.

Podziękowanie dla Pani Edyty Palki za laminowanie pomocy klasowych składa klasa II B z wychowawczynią.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Brzezinie za wyposażenie apteczki na wycieczki klasowe. Uczniowie 5 a wraz z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla Pani Marioli Palki za pomoc w przygotowaniu zabawy andrzejkowej składają klasy 1a i 1b gimnazjum wraz z wychowawczyniami.

Serdeczne podziękowanie dla pp. Danuty Śmietańskiej, Bogumiły Szaradowskiej za słodki poczęstunek na zabawę andrzejkową. składa
wychowawca klasy I b gimnazjum wraz z uczniami.

Podziękowanie dla p. Agnieszki Czesak i Anny Gontarz za wspaniałe wypieki na imprezę klasową z okazji Dnia Chłopca oraz za pomoc w jej zorganizowaniu p. Małgorzacie Roczkalskiej składają uczniowie klasy IV a wraz z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla p. Anety Żyły za pomoc w przygotowaniu uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas Ia i b gimnazjum wraz z wychowawczyniami.

Podziękowanie dla p. Agnieszki Czesak i Anny Gontarz za wspaniałe wypieki na imprezę klasową z okazji Dnia Chłopca oraz za pomoc w jej zorganizowaniu p. Małgorzacie Roczkalskiej Składają uczniowie klasy V a wraz z wychowawczynią.

Serdecznie dziękujemy pp. Agnieszce Grebli i Marioli Palce za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz p. Urszuli Bębenek za wypożyczenie obrusów na spotkanie klasowe z okazji Dnia Chłopca. Uczniowie klasy Ia gimnazjum wraz z wychowawczynią.

Serdecznie dziękujemy p. M. Roczkalskiej za materiały papiernicze. Uczniowie klasy V a wraz z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla p.E. Koźbiał za przygotowanie pysznego ciasta oraz pp. K. Ganobis i U. Busch za pomoc w organizacji imprezy klasowej z okazji Dnia Chłopca składają uczniowie kl. IIIa wraz z wychowawczynią.

Laureatka konkursu wraz z opiekunką serdecznie dziękują P. WITOLDOWI POZNAŃSKIEMU za przewiezienie na uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Skarby Ziemi” oraz za dokumentację fotograficzną.

Podziękowanie dla wszystkich rodziców uczniów klasy III b za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu dzieci do apelu „Każdy z nas jest konsumentem”. Szczególne podziękowania dla Pana GRZEGORZA MICHALIKA za wykonanie statku kosmicznego. Dziękuje p. A. Wątor z uczniami kl. III b.

Wychowawca i uczniowie klasy III b dziękują Pani BARBARZE CIOŁCZYK za ogromne zaangażowanie w sprawy klasowe.
Klasa IV a i wychowawca dziękują za słodki poczęstunek na zabawę andrzejkową Paniom ANECIE BANASIK i MONICE BRZEZINIE.

Serdecznie dziękujemy Paniom MARIOLI PALCE i URSZULI BĘBENEK za pyszne ciasta na Dzień Chłopca – VI a z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla P. KATARZYNY i KRZYSZTOFA BANASIKÓW za doskonałe ciasto na Dzień Chłopca kierują uczniowie kl. IV a wraz z wychowawcą.

Wychowawca i uczniowie klasy IV a dziękują P. K. HALSKIEJ, P. J. SZUMNIAKA, P. E. KOŻUCH za materiały papiernicze dla klasy.
Podziękowania dla Państwa S. BRZEZINY, A. CZESAK, A. GONTARZ za słodki poczęstunek na Dzień Chłopca i wieczornicę integracyjną. Składa klasa IV a z wychowawczynią.

Serdeczne podziękowania dla P. BOGUMIŁY i PIOTRA WOLANINÓW za pomoc w przygotowaniu oprawy muzycznej apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego składają uczniowie kl. III b z wychowawczynią.

Dyrekcja SP 20 wraz z wychowawczyniami klas pierwszych, Elżbietą Banasik i Anną Wątor pragną serdecznie podziękować rodzicom klas Ia i Ib za okazaną pomoc i zaangażowanie w sprawy szkolne. Szczególne podziękowania dla państwa: K. K. WRONÓW, K. M. BEDNARCZYKÓW, B. A. BŁAŻEJEWSKICH, E. P. PALUCHÓW, B. J. CIOŁCZYKÓW, K. P. GANOBISÓW, J. T. KOŹMINÓW, A. G. MICHALIKÓW, B. P. WOLANINÓW.

Organizatorzy akcji i dyrekcja szkoły serdecznie dziękują wszystkim uczniom i rodzicom, którzy wzięli udział w szkolnej akcji „DAR SERCA”.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych absolwentów MARTY i KRZYSZTOFA DUDKÓW za przyłączenie się do akcji oraz przekazanie lektur na rzecz biblioteki szkolnej.
Dziękujemy Pani LIDII SZWAGRZYK za sponsorowanie nagród dla uczniów biorących udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym.

Podziękowanie od wychowawczyni i uczniów klasy VB dla Pani RENATY STERNALSKIEJ za laminowanie pomocy naukowych.

Wychowawca klasy Vb dziękuje Panu KRZYSZTOFOWI GŁOWACZOWI za wykonanie pomocy dydaktycznych do klasopracowni nr 51.

Wychowawca i uczniowie klasy VI b dziękują p. E. KOZIARZ i M. PAWLAK za przekazane na rzecz klasy materiały biurowe.

Wychowawczyni i uczniowie VI b dziękują p. JOLANCIE KULCZYK i p. EWIE I  WŁODZIMIERZOWI KOZIARZOM za wspaniałe wypieki na imprezę andrzejkową.

Serdeczne podziękowanie dla rodziców: pp. JANA LIPKI, LESZKA DUDY, JERZEGO ODRZYWOŁKA oraz pp. BEATY PODKULSKIEJ, AGATY BABISZ, HALINY DOMASIK, CZESŁAWY STENCEL, MAŁGORZATY OTRĘBSKIEJ, BARBARY SZCZUREK za odnowienie pracowni jęz. angielskiego składają uczniowie kl. II c Gimnazjum nr 10 wraz z wychowawczynią oraz Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1.

Podziękowanie dla pana WŁODZIMIERZA KOTYLI za wkład pracy włożony w tworzenie galerii szkolnej składa nauczyciel sztuki.

Klasa IV a i wychowawca dziękują za słodki poczęstunek na zabawę andrzejkową Paniom: MARIOLI PALCE, BEACIE OMASTCE i JOLANCIE SOBANEK

Wychowawca oraz uczniowie klasy V b serdecznie dziękują Paniom A. SMALCERZ i W. GŁOWACZ za upieczenie pysznych ciast na zabawę andrzejkową.

Serdeczne podziękowania dla pp. ANTONINY MAŁKUS i BARBARY MAJCHRZAK za wspaniałe wypieki na wigilię klasową oraz p. JACKOWI SZYNALIKOWI za przygotowanie uczty wigilijnej składają uczniowie i wychowawczyni kl. VI b

Wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie i odwiedzili nas 20 stycznia 2006 roku podczas III NOWOROCZNEGO KONCERTU CHARYTATYWNEGO serdecznie dziękujemy – uczniowie, nauczyciele i dyrektor Zespołu Szkół nr 1.
Dzięki Państwa sercu i życzliwości zebraliśmy 1 700 złotych, które zostaną wykorzystane na modernizację pracowni komputerowej.

Podziękowanie dla wszystkich rodziców kl. IV a za zakup firanki do sali nr 53. Podziękowanie dla p. MARIOLI PALKI za obszycie firanki.
Dziękują uczniowie klasy IV a wraz z wychowawcą

DZIĘKUJEMY wszystkim rodzicom klasy VI b za pomoc w wymalowaniu pracowni nr 52.
Szczególne podziękowania kierujemy dla p. JOANNY i JERZEGO PAWLAKÓW, p. MAŁGORZATY i MARKA PAWLAKÓW oraz dla p. MACIEJA STRĄCZKA za zaangażowanie i wykonanie prac remontowych. Uczniowie i wychowawca klasy VI b