PTTK- 28 Rajd TROPAMI SARENEK

08.02.2020 roku Komisja Turystyki Pieszej Oddziału PTTK w Jaworznie zorganizowała  28 Rajd “Tropami Sarenek”.

I rajd PTTK w sezonie 2019/2020

W sobotę 14 września 2019 roku, uczniowie naszej szkoły, rodzice i sympatycy związani z naszym środowiskiem, wzięli udział w I rajdzie górskim edycji 2019/2020 Szkolnej Ligi  Turystyki Górskiej.

Rajd Pieszy- Szlakiem Warowni Jurajskich

W sobotę, 9 marca wzięliśmy udział w kolejnym Kwalifikowanym Rajdzie Pieszym: “Szlakiem Warowni Jurajskich”. Trasa rajdu przebiegała od zamku w Ogrodzieńcu przez Strażnicę Ryczów, Rezerwat Przyrody Smoleń (zamek Smoleń) do Ośrodka Edukacyjnego ZJPK w Smoleniu.

53 Zimowy Rajd Pieszy

Dziękujemy uczniom naszej szkoły za udział w 53 Zimowym Rajdzie Pieszym “Rezerwat Przyrody Ochojec – Panewniki”.

Pierwszy rajd w roku 2018/2019

W dniu 15.09.2018 wzięliśmy udział w pierwszym rajdzie w nowym roku szkolnym. W ramach LTG tym razem zawędrowaliśmy na szczyt Leskowca (919 m n.p.m.) w Beskidzie Małym.

Lekcja Ochrony Przyrody

W dniu 16.06.2018 wzięliśmy udział w XXI Lekcji Ochrony Przyrody z PTTK. Był to ostatni rajd w roku szkolnym 2017/2018. Przeszliśmy przez Rezerwat Przyrody Ostrężnik, Pustynię Siedlecką aż do Złotego Potoku. Znakomita pogoda i okolica sprzyjały  pokonaniu 15 kilometrów pieszej wędrówki. Zmęczeni, ale zadowoleni z wytrwałości dotarliśmy na metę rajdu.  Zdobyliśmy kolejne odznaczenia : Wiktor Ćwik, Zuzanna […]

Zimowy Rajd Pieszy

W dniu 20.01.2018 roku wzięliśmy udział w 52 Zimowym Rajdzie Pieszym. Był to XVIII rajd z cyklu “Lekcje Ochrony Przyrody z PTTK”.  Trasa była łatwa, pogoda sprzyjała wędrowaniu. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne wędrowanie i wspólnie spędzony czas w ten zimowy, sobotni dzień.