Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021:

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 


 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020:

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019:

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018:

 

Zobacz film: Osiągnięcia-uczniów-SP20 I półrocze

Zobacz film: Wyróżnieni-uczniowie-SP20 I półrocze


Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017:


Osiągnięcia  w roku szkolnym 2015/2016:


Osiągnięcia w prezentacjach w roku szkolnym 2014/2015:

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1 w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

     1.             

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

 

Kwalifikacja do rejonu

 

Olivia Uznańska

szkolny

A.Gos

     2.             

 

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Merry Christmas Everyone”

 

I miejsce

 

Karolina Wilk

miejski

M.Świeżawska,

M.Kroczak

     3.             

 

XIII konkurs „Góry nasze góry”

 

 

    IV miejsce

M.Piwowarczyk, A.Piwowarczyk, M.Matla

 

miejski

B.Strońska, M.Igielińska

     4.             

II Międzygimnazjalny konkurs Zawodoznawczy “Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”

  III miejsce

S. Ślusarczyk,
Z. Odrzywołek. M. Maj

 

miejski

A.Koziarz

     5.             

Konkurs plastyczny w ramach kampanii „ Zachowaj Trzeźwy Umysł   “Mój czas”

Laureat

Artur Piwowarczyk, Weronika Ganobis

ogólnopolski

M.Świeżawska

     6.             

Konkurs Piosenki z Okresu „Solidarności”

III miejsce

T.Boba

rejonowy

M.Świeżawska

 

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

     7.             

Konkurs plastyczny na projekt witrażu „Światłem malowane”

I miejsce

K.Messaoudi

II miejsce

W.Habowska

III miejsce

K.Grzelak

wojewódzki

M.Świeżawska

     8.             

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

 

Wyróżnienie

J.Siewior

 

ogólnopolski

 

M.Grubka

     9.             

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas I gimnazjum

II miejsce

J.Siewior

III miejsce

B.Paluch

miejski

E.Mika

 

 

E.Mika

10.             

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas III gimnazjum-„ Matma z LO2

20.03.15

II miejsce

P.Słowik

wyróżnienie

W.Ganobis

miejski

M.Grubka

11.             

V Jaworznicki Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w kategorii matematyka

III miejsce

W.Ganobis

miejski

M.Grubka

12.             

Miejski Konkurs Języka Niemieckiego „Polubić przyimek”

27.03.15

I miejsce

O.Uznańska

miejski

A.Gos

13.             

Konkurs Poezji i Prozy Niemieckiej

10.04.15

III miejsce

M.Szyndler

 

miejski

A.Gos

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

14.             

Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Angielski z LO3

III miejsce

Sara Ślęczkowska

 

miejski

A.Messaoudi

15.             

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny e-Gimnazjalista

Przejście do półfinału

I.Ćwik

ogólnopolski

K.Koziarz

16.             

Wojewódzki Konkurs Historyczny „Henryk Sławik”

Przejście do II etapu

Z.Odrzywołek

wojewódzki

R.Wilk

17.             

Wojewódzki Konkurs Historyczny ,,Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków” –„Rok 1945.Koniec wojny i trudny pokój”

 

wyróżnienie I stopnia

E.Bielawa

wojewódzki

R.Wilk

Ł.Palka

18.             

Miejski Konkurs „Bezpiecznie rowerem”

I miejsce

P.Słowik

K.Busch

R.Sajdak

miejski

R.Wilk

19.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla gimnazjum

I miejsce

 

P.Słowik

K.Busch

R.Sajdak

 

 

 

 

powiatowy

R.Wilk

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym,
ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie – Gimnazjum nr 10 – rok szk.2014/2015

 

20.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla gimnazjum

 

III miejsce

 

P.Słowik

K.Busch

R.Sajdak

 

rejonowy

R.Wilk

21.             

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

II miejsce

 

B.Grabski

 

 

 

 

miejski

Ł.Palka

Karolina Smalcerz – jako zawodnik klubu -nominowana do nagrody Sportowca Roku, uhonorowana 5 miejscem w tym plebiscycie, wyróżniona stypendium Prezydenta Miasta

5 miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików

2 miejsce- Miting Przyjaźni we Włoszech

3 miejsce- Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych

3 miejsce- Międzynarodowe Zawody „Nadziei Olimpijskich”

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

1.                  

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Merry Christmas Everyone”

 

III miejsce

Kamila Wilk, Wiktoria Banasik

miejski

M.Świeżawska, M.Igielińska

2.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

III miejsce

Wiktoria Banasik

rejonowy

M.Świeżawska

3.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

Kacper
Habowski 1b,
wyróżnienie

Aleksandra Habowska 4b

wyróżnienie

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

4.                  

Diecezjalny Konkurs Biblijny (20.11.2014)

Antonina Dubiel

Wyróżnienie

 

Dorota Byrczek

Wyróżnienie

 

Kamila Dziubek

Wyróżnienie

 

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

5.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

I miejsce

zespół wokalny


I miejsce

solistka

Wiktoria Banasik

 

miejski

M.Świeżawska

6.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

 I miejsce

Adam Kurkowski

II miejsce

Kacper Habowski  

miejski

A.Rożnowska

7.                  

Konkurs plastyczny „Czy znasz legendy o Jaworznie”

I miejsce

K.Rak

Wyróżnienie

J.Proksa

Wyróżnienie

R.Kondoszek

miejski

M.Świeżawska

M.Deczkowska

8.                  

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

 

Wyróżnienie

A.Halski

 

Wyróżnienie

M.Zięba

 

Bardzo dobry wynik

D.Ganobis

 

 

ogólnopolski

E.Suska

 

 

K.Gniadek

 

 

 

A.Głodek

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

9.                  

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas IV szkoły podstawowej

I miejsce

D.Ganobis

 

 

miejski

A.Głodek

10.             

II Miejski Konkurs Plastyczny „Praca górnika i energetyka –oczami dziecka”

Wyróżnienie

P.Dudek

miejski

K.Gniadek

11.             

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce

M.Zięba

miejski

K.Gniadek

12.             

Laurka dla Babci i Dziadka- konkurs plastyczny

III miejsce

M.Kiszkan

 

miejski

M.Sojka

13.             

Projekt Edukacyjny „Żywe Obrazy”

II miejsce

K.Kuć

A.Sułkowska

J.Kondoszek

miejski

A.Messaoudi

R.Wilk

A.Grabska

14.             

XV Miejski Konkurs Przyrodniczy „Tajemnice Przyrody Nieożywionej”

I miejsce

P.Brożek

miejski

J.Biśta

15.             

Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne

Wyróżnienie

W.Rzepiel

 

Wyróżnienie

A.Halski

ogólnopolski

D.Cieplik

 

E.Suska

16.             

I Konkurs Muzyczny „Letnim krokiem z KARAOKE”

I miejsce

K.Szczecina

Wyróżnienie

I.Małkus

R.Kondoszek

 

miejski

M.Świeżawska

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

 

17.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych

III miejsce

A.Sułkowska,

J.Kondoszek,

D.Radko,

K.Krasiński

 

I miejsce

ind. J.Kondoszek

 

 

powiatowy

R.Wilk

18.             

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Choinki Jedynki”

I miejsce

P.Solarz

miejski

A.Staszewska

19.             

XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki „Savoir-vivre- czyli dobre maniery na co dzień”

III miejsce

J.Ciołczyk

wojewódzki

E.Suska

20.             

VII Regionalny Konkurs Origami

„Świąteczna Ozdoba”

     wyróżnienie

J.Ciołczyk

regionalny

E.Suska

21.             

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce

P.Wyrobiec

miejski

Ł.Palka

22.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

I miejsce

L.Łachut

miejski

A.Biel-Proksa

23.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

Wyróżnienie

W.Knerowicz

miejski

A.Wątor

 

Osiągnięcia sportowe na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20- rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

1.                  

21 Grand Prix miasta Jaworzna w biegach ulicznych

II miejsce

A.Zwolińska

miejski

K.Gniadek

 

2.                  

Turniej sportowy dla klas II szkół podstawowych „Mamo, Tato baw się z nami” o Puchar Dyrektora SP 7

III miejsce

Klasa II B SP20

miejski

K.Gniadek

 

3.                  

Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie Dziewcząt

III miejsce

K.Dziubek

L.Wrona

miejski

M.Kroczak

 

4.                  

ZAWODY REJONOWE W BADMINTONIE DZIEWCZĄT

V miejsce

K.Dziubek

L.Wrona

rejonowy

M.Kroczak

 

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Szczebel konkursu

Opiekun

1.                  

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Merry Christmas Everyone”

 

III miejsce

Kamila Wilk, Wiktoria Banasik

miejski

M.Świeżawska, M.Igielińska

2.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

III miejsce

Wiktoria Banasik

rejonowy

M.Świeżawska

3.                  

XII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Złota Kantyczka” 2015

 

Kacper
Habowski 1b,
wyróżnienie

Aleksandra Habowska 4b

wyróżnienie

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

4.                  

Diecezjalny Konkurs Biblijny (20.11.2014)

Antonina Dubiel

Wyróżnienie

 

Dorota Byrczek

Wyróżnienie

 

Kamila Dziubek

Wyróżnienie

 

 

rejonowy

s.Mariola- M.Syjud

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

5.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

I miejsce

zespół wokalny


I miejsce

solistka

Wiktoria Banasik

 

miejski

M.Świeżawska

6.                  

XIII Konkurs Piosenki Turystycznej

 

 I miejsce

Adam Kurkowski

II miejsce

Kacper Habowski  

miejski

A.Rożnowska

7.                  

Konkurs plastyczny „Czy znasz legendy o Jaworznie”

I miejsce

K.Rak

Wyróżnienie

J.Proksa

Wyróżnienie

R.Kondoszek

miejski

M.Świeżawska

M.Deczkowska

8.                  

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

 

Wyróżnienie

A.Halski

 

Wyróżnienie

M.Zięba

 

Bardzo dobry wynik

D.Ganobis

 

 

ogólnopolski

E.Suska

 

 

K.Gniadek

 

 

 

A.Głodek

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

9.                  

Miejski Konkurs Matematyczny dla klas IV szkoły podstawowej

I miejsce

D.Ganobis

 

 

miejski

A.Głodek

10.             

II Miejski Konkurs Plastyczny „Praca górnika i energetyka –oczami dziecka”

Wyróżnienie

P.Dudek

miejski

K.Gniadek

11.             

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce

M.Zięba

miejski

K.Gniadek

12.             

Laurka dla Babci i Dziadka- konkurs plastyczny

III miejsce

M.Kiszkan

 

miejski

M.Sojka

13.             

Projekt Edukacyjny „Żywe Obrazy”

II miejsce

K.Kuć

A.Sułkowska

J.Kondoszek

miejski

A.Messaoudi

R.Wilk

A.Grabska

14.             

XV Miejski Konkurs Przyrodniczy „Tajemnice Przyrody Nieożywionej”

I miejsce

P.Brożek

miejski

J.Biśta

15.             

Ogólnopolskie Dyktando Ortograficzne

Wyróżnienie

W.Rzepiel

 

Wyróżnienie

A.Halski

ogólnopolski

D.Cieplik

 

E.Suska

16.             

I Konkurs Muzyczny „Letnim krokiem z KARAOKE”

I miejsce

K.Szczecina

Wyróżnienie

I.Małkus

R.Kondoszek

 

miejski

M.Świeżawska

Osiągnięcia na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim,

wojewódzkim, rejonu, miasta

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20– rok szk.2014/2015

 

17.             

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych

III miejsce

A.Sułkowska,

J.Kondoszek,

D.Radko,

K.Krasiński

 

I miejsce

ind. J.Kondoszek

 

 

powiatowy

R.Wilk

18.             

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Choinki Jedynki”

I miejsce

P.Solarz

miejski

A.Staszewska

19.             

XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki „Savoir-vivre- czyli dobre maniery na co dzień”

III miejsce

J.Ciołczyk

wojewódzki

E.Suska

20.             

VII Regionalny Konkurs Origami

„Świąteczna Ozdoba”

     wyróżnienie

J.Ciołczyk

regionalny

E.Suska

21.             

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce

P.Wyrobiec

miejski

Ł.Palka

22.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

I miejsce

L.Łachut

miejski

A.Biel-Proksa

23.             

Miejski Konkurs Plastyczny „Kocia Kartka Świąteczna”

 

Wyróżnienie

W.Knerowicz

miejski

A.Wątor

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie Szkoła Podstawowa nr 20 rok szk.2013/2014

Lp. Nazwa konkursu Zajęte miejsce Szczebel konkursu Opiekun
  XIII Przegląd Humoru „Śmiej się pan z tego…” wyróżnienie miejski

A.Kowalska

  XVIII międzyszkolny konkurs literacki o Złote Pióro Prezydenta Jaworzna

III m

K. Wilk

miejski/ ogólnopolski

A. Kowalska

  XI Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek III m K. Wilk K. Szczecina rejonowy

M.Świeżawska

  Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Młodzież w lasach” wyróżnienie A. Messaoudi międzynarodowy

M. Świeżawska

  „Ziemie polskie podczas II wojny światowej” III m miejski

Ł. Palka

 

  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody

Finalista

J.Siewior

wojewódzki

E.Mika

J.Biśta

  II miejski konkurs profilaktycznyAwantura O Tytuł Mistrza Wiedzy O Zdrowiu

wyróżnienie P.Wyrobiec K. Wilk

miejski

J .Biśta

  V Miejski konkurs historyczny – Z dziejów mojego miasta -2014 I m J. Kondoszek miejski

R. Wilk

  XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

I m K. Wilk

regionalny

M.Świeżawska

  XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

Wyróżnienie

chór

regionalny

M.Świeżawska

  VIII Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla kl. VI

I m J. Siewior

miejski

E. Mika

  Konkurs matematyczny KANGUR

Wyróżnienie J. Siewior B. Paluch A .Halski

międzynarodowy

E. Mika

 E.Suska

  VIII Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla kl. V

III m B. Stec

wyróżnienie P. Brożek

miejski

M. Grubka

  Miejski konkurs “Łamigłówki z G3”

III m A.Messaoudi J. Siewior

B .Paluch

miejski

K. Trawińska-Konieczny

  Regionalny Konkurs Informatyczny „KOMPUTEROWY GURU”

Wyróżnienie K. Koźmin

regionalny

K. Koziarz

  IV Regionalny Konkurs Informatyczny dla uczniów klas III

Kwalifikacja do III etapu J. Lipnicka

wojewódzki

K. Koziarz

  Czytanie z energią o energii

Nagroda specjalna W. Białek

miejski

M. Deczkowska

  Czytanie z energią o energii

III m A. Halski

miejski M. Deczkowska, E. Suska
  Miejski Konkurs Plastyczny – „Mój Aniołek Bożego Narodzenia”- grudzień;

II m Hanna Paleczny

III m   – Damian Piecka

wyróżnienie – Kapuśnik Patryk

miejski

K. Gniadek

  Miejski Konkurs plastyczny: „Po prostu koci świat”

II m

Matylda Boba

miejski

K. Gniadek

  VI Regionalny Konkurs Origami – „Ptaki- skrzydlate stworaki”, kwiecień;

wyróżnienie

– Mateusz Zięba

miejski

K. Gniadek

  “Jakie moce podobne do Doraemona miałby Twój pupil w 2112 roku”. Konkurs ogólnopolski z Disney Chanel.

Mateusz Bolek 3 miejsce

 

wyróżnienie

Kacper Michalski, Julia Żurawek,  Małgorzata Fluder

ogólnopolski A. Grabska
  II Miejski Konkurs o Zdrowiu „Awantura o Tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu”

Wyróżnienie P. Wyrobiec, K. Wilk

miejski

J. Biśta

  Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych

I m B. Paluch

II m A Messaoudi

III m D .Radko

miejski J .Biśta
  Jaworznickie miejsca pamięci-konkurs fotograficzny II m A. Piwowarczyk miejski

M. Świeżawska

  III Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2014” Wyróżnienie W. Wątor miejski

D. Cieplik

  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wielkanocna Kartka” III m J. Odrzywołek ogólnopolski

D. Cieplik

 

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Szkoła Podstawowa nr 20

rok szk.2013/2014

Lp. Nazwa konkursu Zajęte miejsce Szczebel konkursu Zajęte miejsce
  Mistrzostwa Jaworzna w tenisie stołowym chłopców I m drużynowoIm ind.III m ind.

miejski

M.Kroczak

  Mistrzostwa Jaworzna w tenisie stołowym dziewcząt III m drużynowo

miejski

M .Kroczak

  Mistrzostwa Jaworzna w pływaniu I m ind. Z. Odrzywołek

miejski

M .Kroczak

  Mistrzostwa Jaworzna w pływaniu

III m drużynowo K. Odrzywołek, M. Siga, P. Boba, Sz. Lach, J. Siewior, M. Merchut

miejski

M .Kroczak

  Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie dziewcząt III mL. Wrona, K. Dziubek, Z. Odrzywołek

miejski

M. Kroczak

 

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie Gimnazjum nr 10 rok szk.2013/2014

Lp.

Nazwa konkursu Zajęte miejsce Szczebel konkursu Opiekun
 

Olimpiada matematyczna dla gimnazjalistów

 

Kwalifikacja do województwa M. Koźmin

miejski

E. Mika

  XII Konkurs Piosenki Turystycznej

III chór

III m solistka K. Wilk

III m zespół E. Cekiera, A. Wolanin, J. Łysik

rejonowy

M. Świeżawska

 

Konkurs plastyczny w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Laureaci D. Trześniowska E.Bielawa

ogólnopolski

M. Świeżawska

  V edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin” kwalifikacja do województwa

  1. Gniłka

wojewódzki

 R. Wilk

  Miejski Konkurs Ortograficzny

III m M. Koźmin

miejski

B. Górska

  X Konkurs „Góry, nasze góry”

III

miejski

M. Igielińska, B. Strońska

I

  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Kwalifikacja do rejonu 2 osoby -D.Walczyk

Laureat M. Koźmin

wojewódzki

B. Marszycka

  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Kwalifikacja do rejonu 2 osoby- D.Walczyk

Laureat M. Koźmin

wojewódzki

B. Marszycka

  Miejski konkurs z chemii „Chemiczne łamigłówki” LOI

II m

  1. Koźmin

miejski

B. Marszycka

  Miejski konkurs z chemii „Chemiczny Świat z LO 2”

II m D. Walczyk

miejski

B. Marszycka

  Miejski konkurs z chemii LO nr 3 „Jaworznicki Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w kategorii Chemia „

 I m D. Walczyk

miejski

B. Marszycka

  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureat M. Koźmin

wojewódzki

E. Mika

  VIII Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla kl. III

I m M. Koźmin

miejski

E. Mika

  Konkurs matematyczny KANGUR

Wyróżnienie M. Koźmin

międzynarodowy

E. Mika

  Matma z LO 2

Wyróżnienie M. Koźmin

miejski

E. Mika

  PANGEA

Kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego M. Koźmin

ogólnopolski

E. Mika

  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Kwalifikacja do rejonu M. Koźmin

wojewódzki

  K. Trawińska-Konieczny    
  Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym

I m K. Gniadek, P. Michalik, Sz. Skorupka

I m ind. P. Michalik

powiatowy

R. Wilk

  ,,Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

I m

Laureat I stopnia M. Koźmin

wojewódzki

R. Wilk

Ł. Palka

  „Eurowyzwanie”

III m zespół 3bG

wojewódzki

K. Trawińska-Konieczny
  “Moja stylizacja na komers 2014”

wyróżnienie M. Koźmin, N. Dobosz

 

wojewódzki

K. Trawińska-Konieczny
  XI Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

III m K. Wilk

rejonowy

M. Świeżawska

  Międzygimnazjalny konkurs piosenki niemieckiej w ZSP 2

III m R. Wilk

miejski

A. Gos

  Międzygimnazjalny konkurs “Polubić czasownik” w III LO

I m M. Koźmin

miejski

A. Gos

  Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Młodzież w lasach”

Wyróżnienie A. Żyła

międzynarodowy

M. Świeżawska

  V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej„ MERRY CHRISTMAS EVERYONE”

II m J. Błażejewski

miejski

M. Świeżawska

  XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

III m R. Wilk

regionalny

M. Świeżawska

  XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

Wyróżnienie

chór

regionalny

M. Świeżawska

  XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2014”

Wyróżnienie

zespół E. Cekiera, A. Wolanin, J.Łysik

regionalny

M. Świeżawska

  Ogólnopolska Olimpiada PCK „Promocja Zdrowego Stylu Życia”

II m w rejonie M. Koźmin

rejonowy

U. Jendrzejewska-Łężniak

  Miejski konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS

I m M. Koźmin

miejski

U. Jendrzejewska-Łężniak

  Miejski konkurs „Biolog, ale jaki?”

II m P. Słowik

miejski

U. Jendrzejewska-Łężniak

  Konkurs TOZ Ekoprezentacja

Im M. Koźmin

Wyróżnienie K. Ślazyk

miejski

U. Jendrzejewska-Łężniak

  Jaworznickie miejsca pamięci-konkurs fotograficzny

III m M. Piwowarczyk

miejski

M. Świeżawska

 

Zespół Szkół nr 1w Jaworznie –Gimnazjum nr 10 rok szk.2013/2014

Lp. Nazwa konkursu Zajęte miejsce Szczebel konkursu Opiekun
  Mistrzostwa Jaworzna szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców

I m drużynowo

  1. Ziębiński
  2. Orzeł
  3. Busch

miejski

G. Radko

  Mistrzostwa Jaworzna w badmintonie dziewcząt

III m P. Tucznio, K. Cira, A. Radko

miejski

M. Kroczak

  Masowe biegi przełajowe chłopców

II m K. Kwaśniewski

miejski

M. Kroczak

  Turniej towarzyski w piłce nożnej

II m F.Wrona, Sz. Skorupka, W. Biśta, Sz. Ostachowski, D. Ziębiński, P. Ćwik

miejski

G. Radko

           

  Wzięliśmy udział w akcji MEN Ćwiczyć każdy może – otrzymaliśmy tytuł SZKOŁY W RUCHU oraz w miejskiej akcji WF na 100 %, najlepsi uczniowie to Daria Trzop, Paweł Helbin, Patryk Ćwik. Otrzymaliśmy także certyfikat potwierdzający udział w projekcie “Mądre żywienie Zdrowe pokolenie”.