Rok szkolny 2020/2021

 

 


Filip zdobył wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-fotograficznym “ZWIERZAKI – SŁODZIAKI 2021”.


Karolina zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie “NAJŚMIESZNIEJSZY MEM O LITERATURZE”.


Natalia zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie “NAJŚMIESZNIEJSZY MEM O LITERATURZE”.


Maja zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie “NAJŚMIESZNIEJSZY MEM O LITERATURZE”.


Patryk zdobył III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim “DZIECIĘCE PRAWA I OBOWIĄZKI. MAM PRAWO DO EMOCJI”.


Maja zdobyła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim “DZIECIĘCE PRAWA I OBOWIĄZKI. MAM PRAWO DO EMOCJI”.


Bernard zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “JADWIGA I JAGIEŁŁO – DWA SERCA, DWA KRAJE I WSPÓLNA HISTORIA”.


Alicja zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego “Illustrate Idioms and Proverbs”.


Bernard zdobył I miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego “Illustrate Idioms and Proverbs”.


Zuzanna zdobyła I miejsce w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-plastycznego “ZARAZIĆ MATEMATYKĄ” w kategorii klas VI-VIII.


Zofia zdobyła I miejsce w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-plastycznego “ZARAZIĆ MATEMATYKĄ” w kategorii klas I-III.


Malwina zdobyła III miejsce w II międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego “NIEMIECKI Z LO III”.


Martyna zdobyła II miejsce w II międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego “NIEMIECKI Z LO III”.


Zespół zdobył wyróżnienie w miejskim XIX KONKURSIE MINI PLAYBACK SHOW.


Nina zdobyła II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Wiosennej “WITAJ WIOSNO”.


Nikola zdobyła II miejsce w międzyszkolnym świetlicowym konkursie plastycznym “ŚWIAT MALOWANY NITKĄ”.


Nikola zdobyła II miejsce w miejskim XIX KONKURSIE MINI PLAYBACK SHOW.


Klaudia zdobyła III miejsce w GRAND PRIX JAWORZNA w tenisie stołowym.


Alicja zdobyła II miejsce w GRAND PRIX JAWORZNA w tenisie stołowym.


Damian zdobył I miejsce w GRAND PRIX JAWORZNA w tenisie stołowym.


Paweł zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym “Bóbr 2020” w kategorii Skrzat.


Emilia zdobyła wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym “JESIENNE DRZEWO”.


Oskar zdobył III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym “JESIENNE DRZEWO”.


Nikola zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym “JESIENNE DRZEWO”.


Nikola zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “EKO PODRÓŻE Z KOLEJĄ”.


 


 

Rok szkolny 2019/2020

 


Adam zajął II miejsce, a Jakub zdobył wyróznienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego “ANGIELSKI Z LO3” dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych.


Izabela zajęła II miejsce w Miejskim Konkursie Polonistycznym “POLACY NIE GĘSI”.


Kinga zajęła II miejsce, a Szymon III miejsce w XIV Mistrzostwach Jaworzna Szkół w siłowaniu na rękę.


Miłosz, Paweł i Alicja zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Beniamin.


Adam i Jędrzej zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Beniamin.


Oskar zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie “KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Maluch.


Julian uzyskał wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie “KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Żaczek.


Oskar uzyskał wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie “KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Żaczek.


Wojciech zajął I miejsce w Mistrzostwach Szkół Miasta Jaworzna w slalomie gigancie.


Chłopcy zajęli I miejsce w Miejskim Konkursie “KOCIA ZIEMIA” w kategorii szkoły podstawowe klasy I – III.


Nikola zajęła 3 miejsce w Miejskim Konkursie “SYMBOLE JAWORZNA”.


Paweł zajął 3 miejsce w Miejskim Konkursie “SYMBOLE JAWORZNA”.


Inga zajęła 3 miejsce w IV Diecezjalnym Konkursie Muzycznym “HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!”.


Dawid został laureatem wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego dla szkół podstawowych i średnich XVI “Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej”.


Kinga zdobyła 3 miejsce w rejonowym etapie XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady promocji zdrowego stylu życia PCK.


Emilia zdobyła I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczo-Plastycznego “Matematyczny Wszechświat” w kategorii kl. V-VIII.


Franciszek zdobył I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczo-Plastycznego “Matematyczny Wszechświat” w kategorii kl. I-III.


Adam zdobył I miejsce w szkolnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.


Dorian zdobył wyróżnienie w miejskim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Zapobiegajmy pożarom”.


Izabela zajęła 2 miejsce, a Adam 3 miejsce w Mistrzostwach Ortograficznych Jaworzna im. Krystyny Bochenek.


Uczniowie zajęli 1 miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKOORŁY.


Amelia zajęła 1 miejsce, a Jakub i Filip 3 miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Mój kochany Miś”.


Emilia zdobyła wyróżnienie w rejonowym etapie „Złotej kantyczki – Jaworzno 2020” Międzynarodowego Restiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika.


Ewa zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logopedyczno-plastycznym „Głoska [r] w przysłowiach”.


Pierwszoklasiści zajęli 3 miejsce w Miejskim Konkursie „Nasza choinka na Rynku”.


Nikola zajęła 1 miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Makaronowy zawrót głowy”.


Alicja zajęła 3 miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Makaronowy zawrót głowy”.


Nikola zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolorowy świat polskich bajek i baśni”.


Mateusz otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Świat wartości oczami dziecka i osoby dorosłej”.


Dorota otrzymała wyróżnienie w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Tęczowy kalendarz”.


Szymon zajął 3 miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym Armia Krajowa.


Hanna zajęła 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  ,,UCZUCIA WAŻNA SPRAWA”.


Jolanta zajęła 3 miejsce w etapie rejonowym XXV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas VI – VIII Szkół Podstawowych. 

Jolanta razem z Matyldą  Bobą z klasy 7b i Szymonem Kępińskim z klasy 8a reprezentowała naszą szkołę w etapie rejonowym tego konkursu, gdyż w etapie szkolnym wszyscy stanęli na podium.


Uczennice zajęły 3 miejsce w XVIII Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej.


Maja otrzymała wyróżnienie w Konkursie fotograficznym “Zwierzęta duże i małe na wakacjach”.


 


Rok szkolny 2018/2019

 

Uczniowie z sukcesem przeszli I etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr i wzięli udział w II etapie. Specjalne gratulacje dla Bartosza, który przeszedł do III etapu. Trzymamy kciuki za równie dobry wynik na tym etapie.


Ewa zajęła 2 miejsce w kat. recytacja, a Emilia zdobyła 1 miejsce w kat. solista w II Międzyszkolnym Konkursie  Recytacji i Pieśni Patriotycznej ,,Jesteśmy niepodlegli”.


Alicja zajęła 2 miejsce, a Ewa otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie  Plastycznym pt,,Mój miś”.


Lena zajęła 1 miejsce, a Karol otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie  Plastycznym pt,,Mój miś”.


Agata zajęła wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie z zakresu techniki ,,Sprawne ręce- mądra głowa”.


Maja zajęła 1 miejsce, Paweł 2 miejsce, Ola 3 miejsce w konkursie plastycznym  ,,Byczyński Byk” w różnych technikach plastycznych.


Karol zajął 1 miejsce w kat. kl. I-III w Konkursie Artystycznym dla dzieci i dorosłych ,,Żonkil znaczy nadzieja”.


Maja zajęła 3 miejsce w kat. kl. I-III w Konkursie Artystycznym dla dzieci i dorosłych ,,Żonkil znaczy nadzieja”.


Uczniowie zdobyli 3 miejsce w  IX Regionalnym Konkursie Małych Form Teatralnych TEATROIDA.


Uczennica zajęła 1 miejsce w IV edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego ,,Stwórz coś”.


Uczniowie otrzymali wyróżnienie w VI Wojewódzkim Festiwalu Tańców Europy..


Dziewczynki zajęły 3 miejsce w IV Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej .


Antoni i Łukasz z sukcesem przeszli przez I etap  Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Puchacz Piotr.


Emilia zajęła 3 miejsce w IV Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej.


Jędrzej zajął 3 miejsce w XIII Jaworznickim Miejskim Konkursie Matematycznym dla klas 4 oraz 2 miejsce w powiecie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.


Zuzanna znalazła się w gronie laureatów XXIII Edycji Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Konkursy Literackiego ,,O Złote Pióro Prezydenta Jaworzna”


Michał i Paulina zajęli 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki i stroiki”.


Zuzanna zajęła 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki i stroiki”.


Amelia zajęła 3 miejsce w Miejskim Konkursie o tytuł Jaworznickiego Arbitra Elegantiarum zorganizowanym przez CKZiU.


Paweł zajął 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki i stroiki”.


Laura zajęła 3 miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie ,,My family- meine familie”.


Oliwia otrzymała wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie ,,My family- meine familie”.


Emilia zajęła 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,,Wielkanocne palmy, pisanki, stroiki” oraz 3 miejsce w VIII Miejskim Konkursie Piosenki Dziecięcej ,,Jaworek 2019″.


Michał zajął 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.4-8 SP.


Patryk zajął 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.4-8 SP.


Hanna zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.4-8 SP.


Alicja zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Świętego Patryka- Patrona Irlandii w kategorii kl.1-3 SP.


Sandra otrzymała wyróżnienie  w miejskim konkursie ,,Mini Playback Show” w kategorii soliści.


Zespół otrzymał wyróżnienie w miejskim konkursie ,,Mini Playback Show” w kategorii zespoły.


Dawid zajął 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2019 w kat. kl.6-8 SP oraz oddziały gimnazjalne.


Uczniowie zajęli 1 miejsce w miejskim konkursie ,,HackMe” organizowanym przez CKZiU w Jaworznie. 


Jakub zdobył brązową odznakę GOT PTTK. Gratulacje!!! 


Dawid zajął 3 miejsce, a Małgosia wyróżnienie w Miejskim Konkursie ,,Matma z LO2″.


Agata  zajęła 2 miejsce w 10 Miejskim Konkursie Historycznym ,,Z dziejów naszego miasta” w kategorii: Szkoła Podstawowa.


Szymon zajął 3 miejsce w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta JaworznaNasza szkoła zajęła 6 miejsce. 


Uczniowie zajęli 1 miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Chłopców ,,Igrzyska Dzieci.


Uczennice zajęły 3 miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej.


Uczniowie zajęli 3 miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Chłopców ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej.


Zuzanna otrzymała wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla Uczniów Szkoły Podstawowej ,,Symbole Jaworzna.


Kalina przygotowywana przez Panią Małgorzatę zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim  Konkursie „Bożonarodzeniowe Życzenia”.


Kamila zdobyła I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie „Bajeczna Bombka Choinkowa”.


Kacper zajął I miejsce w plastycznym konkursie międzyszkolnym pt. „Jesienne liście”.


Hania i Karol zajęli II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie ,,Makaronowy Zawrót Głowy”


Łucja przygotowywana przez księdza Dariusza  zajęła II miejsce w etapie rejonowym XXIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.


W Finale Miejskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt drużyna dziewcząt z kl. 8 i 3 gimnazjum w swojej kategorii zdobyła2 miejsce,a drużyna chłopców 6 miejsce.

Skład drużyny dziewczyn: Żołnierek Zuzanna, Długajczyk Karolina, Boba Anita, Małkus Iga, Dobosz Emilia, Kondoszek Roksana, Radko Emilia.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie : Paluch Mateusz, Kuć Kacper, Goleń Patryk, Zygmunt Szymon, Ganobis Dawid, Kondoszek Jakub, Czubek Wiktor.

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele:Strońska Beata i Radko Grzegorz. Opiekunem na zawodach był Grzegorz Radko.

W XIX Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w kategorii dziewcząt drużyna dziewcząt zajęła również II miejsce !!!
Skład drużyny dziewczyn: Żołnierek Zuzanna, Długajczyk Karolina,Żurawek Julia,  Boba Anita, Małkus Iga,  Kondoszek Roksana, Tukaj Amelia, Białoń Wiktoria, Ciołczyk Julia.

Alicja Zwolińska indywidualnie zdobyła II miejsce!!!

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele: Strońska Beata, Kroczak Marzena, Radko Grzegorz. Opiekunem na zawodach był Radko Grzegorz i Łukasz Palka.

W FINALE MIEJSKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE CHŁOPCÓW Sławomir Frank, Mateusz Paluch z 3aG pod opieką pana Grzegorza Radko zajęli III miejsce. SERDECZNE GRATULACJE!!!!


Zuzanna pod opieką pani Małgorzaty zajęła II miejsce w Plastycznym Konkursie Międzyszkolnym “Jesienne inspiracje”.


 XVII Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w kategorii klas 4-6 Szkoły Podstawowej nasi uczniowie zdobyli:
– w kategorii zespołów: I miejsce – trio- Amelia Kluza, Martyna Lichocka, Oliwia Kondoszek!!!
– w kategorii solistów: III miejsce  Kacper Habowski!!!

Uczniów  do konkursu przygotowała pani Małgorzata Świeżawska. Gratulujemy sukcesów!!!

 

 


Amelia z inspiracji i pod opieką pani Beaty Strońskiej  i biorąc pod uwagę sugestie pani Małgorzaty Świeżawskiej otrzymała wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Pierwsze kroki młodego patrioty” zorganizowanym w ramach projektu „Z PTTK na Szlakach Niepodległości”, dofinansowanym ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Na konkurs nadesłanych zostało 234 prace z całej Polski. Gratulacje!


W konkursie plastycznym „Jaworzno-miasto, w którym mieszkam- miejsca najchętniej odwiedzane” Franciszek  z klasy 2a pod opieką pani Marty Adamczyk zajął II miejsceSerdecznie gratulujemy uczniowi i pani Marcie!!!


Dawid został laureatem WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO- Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej pod opieką pani Anety. Gratulacje!!!